Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis -> EMOTIKONKI ;)
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
EMOTIKONKI ;)
PostWysłano: Czwartek, 27 Listopada 2003, 12:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Szanowny adminie :)
Proponuję dodać jakąś fajną, "alkoholową" emotikonę cool.gif
A może macie jeszcze jakieś pomysły na inne?
  
Re: EMOTIKONKI ;)
PostWysłano: Sobota, 29 Listopada 2003, 03:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




drunken_smilie.gif
Czy taki obrazek moze byc? Troche sie rozni od pozostalych, ale nie jest najgorszy. ;)
  
Re: <EDDY> EMOTIKONKI ;)
PostWysłano: Sobota, 29 Listopada 2003, 12:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




No elegancki!!! Nie ma żadnego kufla w dłoni, ani innego kiieliszka, a i tak wiadomo, o co chodzi cool.gif
To wypróbuję, tylko nie myślcie, że ja już od rana, nie nie, idę samochód myć drunken_smilie.gif drunken_smilie.gif drunken_smilie.gif
  
Re: EMOTIKONKI ;)
PostWysłano: Niedziela, 30 Listopada 2003, 22:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Jedna pani na forum malenczukowym wyrazila zapotrzebowanie na ikonke z dawaniem buzi biggrin.gif
  
Re: EMOTIKONKI ;)
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Grudnia 2003, 12:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Bheheheh drunken_smilie.gif . Sądzę, że przez wzgląd na przebywającą tu spamerską elitę wink.gif (a właściwie ilość promili alkoholu w wydychanym powietrzu, co można odczytać z szalonych i do reszty zwariowanych w większości posciaków;)) ta emotikona będzie ze szczególnym okrucieństwem (nad)używana, co więcej może stać się lichym (ale bądź co bądź „odjazdowo-bąbelkowym”, a w niektórych przypadkach wręcz ostatecznym;)) kontrargumentem w bezkresnej dyspucie podszytej brutalną perswazją. lol.gif biggrin.gif
Geniusz Adminów nie zna granic. Oby więcej tak genialnych pomysłów. Za ich zdrowie. drunken_smilie.gif drunken_smilie.gif drunken_smilie.gif

P.S. Zaraz pewnie ktoś wyskoczy z "ćpunkową" emotikonką wink.gif , przez co heh zmieni się w jedną wielką wyżero-popijawę, czego zdecydowanie mu życzę;)) . lol.gif
  
Re: <little_wild_girl> EMOTIKONKI ;)
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Grudnia 2003, 12:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Geniusz Adminów nie zna granic. Oby więcej tak genialnych pomysłów. Za ich zdrowie.

Pomysł był mój, Ty przemiłe, szalone maleństwo cool.gifwink.gif

A "gandziowa" emotka może się rzeczywiście przydać. lol.gif


Ostatnio zmieniony przez Kowal dnia Poniedziałek, 01 Grudnia 2003, 15:07, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: EMOTIKONKI ;)
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Grudnia 2003, 14:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Pomysł był mój, Dzika cool.gif

Pomysł jak najbardziej Twój, ale nie Tyś znalazł „bombelka” drunken_smilie.gif , więc nie „cooluj”. cool.gif wink.gif lol.gif lol.gif lol.gif

A jeśli chodzi o dodanie „całuśnej” emotikonki (propozycja by Groch) to tak jakoś tak może, żeby się wysyłało tylko na privy... (nie wiem, czy to możliwe), bo jeśli chodzi o mnie, to jak najbardziej nie w mym stylu jest obcałowywanie na forum publicznym. cool.gif wink.gif biggrin.gif

Cytat:
Dzika

A tak swoją drogą... to nie jestem małą_dziką _dziewczynką, tylko przemiłym_szalonym_maleństwem i tak właśnie miało być w zamyśle. wink.gif biggrin.gif lol.gif
  
Re: <little_wild_girl> EMOTIKONKI ;)
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Grudnia 2003, 16:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ojojojoj, a ja cały czas ,,Dzika" pisałem redface.gif
Przepraszam Przemiłe, Szalone Maleństwo!
Teraz trzeba będzie na korki z anglika pójść wink.gif
  
Re: EMOTIKONKI ;)
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Grudnia 2003, 17:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Przepraszam Przemiłe, Szalone Maleństwo!


Chyba nie mam innego wyjścia, jak tylko wybaczyć Ci, Bergusiu.... wink.gif lol.gif lol.gif .....pod warunkiem, że zmienisz to w KAŻDYM miejscu, w którym używałes tego zwrotu na forum (żarcik). wink.gif wink.gif lol.gif

Cytat:
Ty przemiłe, szalone maleństwo cool.gif wink.gif


Hihihi, Kowal zmienił, kurtka. biggrin.gif lol.gif lol.gif
  
Re: <little_wild_girl> EMOTIKONKI ;)
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Grudnia 2003, 21:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Zapotrzebowanie wyszlo od pan, ktore z duza checia beda obcalowywac jakiegos Malenczuka i publicznie i nie ;)
  
Re: <gROszeCK1> EMOTIKONKI ;)
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Grudnia 2003, 23:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Grochu, do jasnej cholery!!! Jak Ty się starałeś? shock.gif Kobiety, po tym spotkaniu, na którym byłeś jedynym przedstawicielem płci mniej pięknej, to mają Ciebie obcałowywać cool.gif lol.gif wink.gif
  
Re: <Kowal> EMOTIKONKI ;)
PostWysłano: Wtorek, 02 Grudnia 2003, 02:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Nie demaskuj mnie tak perfidnie cool.gif wink.gif tongue.gif
  
Re: EMOTIKONKI ;)
PostWysłano: Wtorek, 02 Grudnia 2003, 12:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Chyba nie mam innego wyjścia, jak tylko wybaczyć Ci, Bergusiu.... wink.gif lol.gif lol.gif .....pod warunkiem, że zmienisz to w KAŻDYM miejscu, w którym używałes tego zwrotu na forum (żarcik). wink.gif wink.gif lol.gif

Dobrze, że żarcik, bo tych miejsc było dość dużo chyba... :)
  
Re: EMOTIKONKI ;)
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Grudnia 2003, 21:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Boszszsz troszku czlowieka nie bylo i jusz jakies pijane emotikony szalejom shock.gif lol.gif
Ja kcem upalonom emotikonke :P
  
Re: EMOTIKONKI ;)
PostWysłano: Wtorek, 26 Kwietnia 2005, 10:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
fanka_adamka
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1999
Posty: 76


[ Osobista Galeria ]




eddy dodaj ta ikonke fajna jst
  
Re: EMOTIKONKI ;)
PostWysłano: Wtorek, 26 Kwietnia 2005, 13:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




A ja popieram pomysł z całuśną ikonką... wink.gif
  
EMOTIKONKI ;)
Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010