Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> "Wysocki Maleńczuka"
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
"Wysocki Maleńczuka"
PostWysłano: Środa, 18 Maj 2011, 09:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




Moda-modą, facebook-facebookiem, ale ja wolę tutaj. Jakoś tu bardziej swojsko. Płyta jest całkiem fajna, chociaż nie popadałabym w euforię. Ten repertuar niezwykle Maćkowi leży, ponieważ głos wprost ma idealny do tego typu piosenek. A tłumaczenia genialne. Czasami, i muzycznie, i tekstowo przypomina mi poprzednie płyty, np. ostatnie płyty HT. Brakuje mi tutaj tylko genialnego "Skoku wzwyż". Wiem, że mamy go już na innych płytach, ale uważam, że tu powinien być jak najbardziej. Ale ogólnie b.dobra płytka. Jak zwykle, kupując ją, wśród stosów rożnych nowości, dorwałam ostatni egzemplarz , więc coś w tym jest. Pozdro.. dla fanów.
  
Re: "Wysocki Maleńczuka"
PostWysłano: Poniedziałek, 17 Października 2011, 11:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
madziara107
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7653
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




widzę, że forum umarło... szkoda
  
"Wysocki Maleńczuka"
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010