Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Telekomunikacja -> motorola v220 simlock/flash
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
motorola v220 simlock/flash
PostWysłano: Wtorek, 07 Czerwca 2005, 00:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
maximares
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3950
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Czy ktoś wie gdzie można znaleźć plik z flash'em bez simlocka w polskiej wersji językowej do motki v220? Mam kabelek, oprogramowanie i brakuje mi tylko flasha... I czy można jakoś (na wszelki wypadek) zgrać aktualnego flasha? Udało mi się znaleźć chiński program do backupu ale niestety zachowuje tylko flex'a....
Pozdrawiam :)
  
Re: motorola v220 simlock/flash
PostWysłano: Sobota, 28 Maj 2011, 07:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Jessy
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7598
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Twój sim może ograniczać się do innych sieci, należy odblokować go zgodnie sieci zamieszkania, w tym celu uzyskać kod odblokowujący tutaj http://www.mobileunlocksolutions.com/unlock-your-phone/rs1wp2/ Za pomocą kodu odblokowującego w nim określonych odblokowanie telefonów Motorola V220 i bezpieczne rozwiązanie zdobyć .. Mam nadzieję, że będzie to bardzo pomocne dla Ciebie ....
  
motorola v220 simlock/flash
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Telekomunikacja

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010