Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> VU -> Warszawka - Kolejna próba zorganizowania spotkania :-) Idź do strony 1, 2, 3 ... , 5, 6, 7
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Warszawka - Kolejna próba zorganizowania spotkania :-)
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Grudnia 2003, 20:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oczkoo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #432
Posty: 78


[ Osobista Galeria ]




No w styczniu ma byc koncert Mirka hehe w Krakowie. Myśle ,że to dobry pretekst by znow sie zobaczyć! Bo ostatnie spotkanie bylo w deche !
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny oraz naszego rodzynka przepraszam Groszcka wink.gif

Ps.Niemoge sie doczekac zdjec z Tego spotkania , byly robione iscie reportersko biggrin.gif
  
Re: <oczkoo> Warszawka - Kolejna próba zorganizowania
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Grudnia 2003, 21:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




fantastycznie!! To jestesmy wstepnie umowieni!!! Aga, znakomity pomysl z tym Krakowem!!!!! To piekne miasto i doskonale do spotkan biggrin.gif ...Aluniu, koniecznie na bojo...(i na pole!!!... biggrin.gif )...wypatrujmy zatem Mirka. Jesli zagra w POznaniu...przed Krakowem..PRZYJEDZCIE!!!!! Wolam Was lol.gif ...Jakby co bede zalatwiac ...knajpki , noclegi...pogode... lol.gif . A tym czasem:

:*
  
Re: <Majka> Warszawka - Kolejna próba zorganizowania
PostWysłano: Wtorek, 02 Grudnia 2003, 00:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




To ja Wam dokładnie pokażę, gdzie Mirosław zamieszkuje i gdzie go czasami w knajpie widuję cool.gif drunken_smilie.gif
  
Re: <Kowal> Warszawka - Kolejna próba zorganizowania
PostWysłano: Wtorek, 02 Grudnia 2003, 10:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




eusa_clap.gif cudownie Kowalku! Oj alez to bedzie fantastyczna i pouczajaca wycieczka... smile.gif



(...jest tam w poblizu jakies bojo...? biggrin.gif )
  
Re: <Majka> Warszawka - Kolejna próba zorganizowania
PostWysłano: Wtorek, 02 Grudnia 2003, 11:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




No ba! Bojo jest, co prawda asfaltowe, ale zawsze ;)
  
Re: Warszawka - Kolejna próba zorganizowania spotkania :-)
PostWysłano: Wtorek, 02 Grudnia 2003, 11:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




No to git, ze pomysl z Krakowem Wam sie podoba! Wyczytalam na stronie Pudelsow, ze 10 stycznia maja grac w swoim miescie koncert. Jeju! Tam mozemy dac dopiero czadu i pokazac na co nas stac.! No i ta wycieczka pod dom MM, pod swiatlym przewodnictwem Kowala! lol.gif .
Swoja droga to normalni to my nie jestesmy drunken_smilie.gif
  
Re: Warszawka - Kolejna próba zorganizowania spotkania :-)
PostWysłano: Wtorek, 02 Grudnia 2003, 12:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




Agnieszka :
Swoja droga to normalni to my nie jestesmy drunken_smilie.gif
... lol.gif lol.gif ...ale jakie to bywa przyjemne...

juz sie ciesze...a to tyle jeszcze dni...zdazymy sie przygotowac odpowiednio! biggrin.gif
  
Re: Warszawka - Kolejna próba zorganizowania spotkania :-)
PostWysłano: Wtorek, 02 Grudnia 2003, 13:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Ja sie od razu przyznaje , ze normalna to ja nie jestem. Zreszta to chyba bylo widoczne. Moze az za bardzo.(?!) Zajebiscie!!!!. Ale sie elita utworzyla. Hoho! Ale mi sie zupelnie inaczej pisze jak wiem kto jak wyglada i jak slysze wasze glosy (ale nie drecza mnie omamy). Cudowne.
Krakow Krakow uber alles. Juz sie ciesze.
Caluski
  
Re: Warszawka - Kolejna próba zorganizowania spotkania :-)
PostWysłano: Wtorek, 02 Grudnia 2003, 18:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oczkoo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #432
Posty: 78


[ Osobista Galeria ]




Widze ze plan uklada nam sie bosko wink.gif "Sierpien w Krakowie a mialbyc gdzie indziej hehe" moze powinnam napisac styczen wink.gif
Tez juz niemoge sie doczekac!
  
Re: Warszawka - Kolejna próba zorganizowania spotkania :-)
PostWysłano: Wtorek, 02 Grudnia 2003, 18:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Cholera. WOŚP wypada 11 stycznia a to oznacza kilka koncertow dla mnie, wiec musze byc rano trzezwy i wyspany. Raczej odpadam od tego krakowskiego spotkania.

Proponuje nowy watek na nowe spotkanie - temat tego nieco odbiega od tresci ;)
  
Re: <oczkoo> Warszawka - Kolejna próba zorganizowania
PostWysłano: Wtorek, 02 Grudnia 2003, 19:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Ja też się piszę na ten Kraków, ale narazie wstępnie.... Trochę jeszcze czasu zostało, więc przyjdzie pora na szczegóły ;-)
Kowal /lub inne Krakuski/ jeśli bedziesz /-ecie/ wiedzieć gdzie można rezerwować bilety na ten krakowski występ Pudli, proszę o cynk :-) Pozdrowionka dla wszystkich :-)
Ps. Można by z ciekawości zaliczyć i wystawę Pani Ewy :-)
  
Re: Warszawka - Kolejna próba zorganizowania spotkania :-)
PostWysłano: Wtorek, 02 Grudnia 2003, 19:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




ja tekze sie pisze na Krakowskie spotkanie:)
tylko bede miala problem z noclegiem ale jakos sie to zalatwi:)
jeee ale bedzie fajnie

drunken_smilie.gif slodko zostac swirem jeee drunken_smilie.gif

przepraszam za ta egzaltowana notke:P
  
Re: Warszawka - Kolejna próba zorganizowania spotkania :-)
PostWysłano: Wtorek, 02 Grudnia 2003, 19:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Ja sie przychylam jak najbardziej do propozycji Maleny!!!! No w koncu jesli oceniamy Jego, to przeciez mozemy i Ja. Moje wprawne oko corki artystow oceni co "warte sa te Jej bohomazy, czy co to tam jest" wink.gif
Oczywiscie zarty sie mnie dzis trzymaja. Nic nie wiem, i tez nic nie krytykuje. Ja sie juz nie moge doczekac. Fajne to uczucie jak sie tak bardzo chce kogos znow zobaczyc. Bardzo pozytywnie wplynelo na mnie to nasze spotkanie. Tylko potem niestety trzeba wrocic do rzeczywistosci.

sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif

10 I w Krakowie brzmi cudownie. No dobra ale umawiamy sie na jakos wczesniej, bo musimy ze soba troszke dluzej pobyc, prawda???
No i razem sie wpakujemy na ten koncercik. Pod samiutka scene i tam juz DANCE. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
No a po koncercie to juz raczej taka nowa swiecka tradycja, znaczy sie ekstradycja, zeby drunken_smilie.gif drunken_smilie.gif drunken_smilie.gif drunken_smilie.gif drunken_smilie.gif
Swietna ta nowa ikonka.
Ale ja juz nie odpuszcze Mirkowi w Krakowie. Za daleko bede telepala sie tymi PKP (Polskimi Kurwa Pociagami). Cos sie wymysli, zeby sie tak nam nie wykpil jak pod teatrem. Czyz jestem osamotniona w moim postanowieniu? eusa_eh.gif
Strasznie sie ciesze. No tylko nie wiem jak ja bede z sesja, czy przypadkiem nie na bakier. Bo wtedy wszystko bierze w leb. Ale chyba jakos sie uda, bo nie mam w zimie zadnego egzaminu, tylko "kolokfia" eusa_sick.gif
No albo sie zaczene juz uczyc lol.gif
  
Re: Warszawka - Kolejna próba zorganizowania spotkania :-)
PostWysłano: Wtorek, 02 Grudnia 2003, 20:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Ja chcialam zapytac kto przylacza sie do mnie do trzymania transparentu, o ktorym mowa byla na "konferencji warszawskiej". Nie wiem czy to dobrze brzmi. Moze lepiej "kongres warszawski". Bo "spotkanie" brzmi tak malo oficjalnie.

wink.gif
  
Re: Warszawka - Kolejna próba zorganizowania spotkania :-)
PostWysłano: Wtorek, 02 Grudnia 2003, 20:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




jesli chodz o transparrent "mirus kochamy cie"
to ja sie zgadzam!

a moze o jakis inny chodzi napis???
  
Re: <Alicja> Warszawka - Kolejna próba zorganizowania
PostWysłano: Wtorek, 02 Grudnia 2003, 20:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




Odnosnie noclegu...poradzimy sobie chyba jakos...
wystawa Ewy!! Z radoscia...
Cytat:
No dobra ale umawiamy sie na jakos wczesniej, bo musimy ze soba troszke dluzej pobyc, prawda???
...absolutnie sie zgadzam z Alka!!!...No i oczywiscie :
Cytat:
Pod samiutka scene i tam juz DANCE
...

Koniecznie Krakuski dajcie znac o mozliwosci kupna/zamowienia biletow... biggrin.gif
postarajmy sie dziewczeta i chlopaki byc tam razem...aale koncert aaale spotkanie bedzie...!
Groszku! nie wycofuj sie
Alka...nie ma mowy o przesunietych sesjach...
Malenko..."wstepnie"??? :/
"...pod samiutka scene!!"...dziewczyny i chlopaki... biggrin.gif
  
Re: Warszawka - Kolejna próba zorganizowania spotkania :-)
PostWysłano: Wtorek, 02 Grudnia 2003, 22:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Tak wlasnie chodzi mi o ten transparent. Ale jak bedziemy pod sama scena, to sie poblika moze zdenerwowac. Ale koniecznie trzeba cos wynyslic drunken_smilie.gif
  
Re: Warszawka - Kolejna próba zorganizowania spotkania :-)
PostWysłano: Wtorek, 02 Grudnia 2003, 22:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




tez tak mysle z Mirek sie wkurzyc troszke moze...
hehe
ale niech sie wkurza...
pomysl jest przedni:) i musi zostac zrealizowany...
  
Re: Warszawka - Kolejna próba zorganizowania spotkania :-)
PostWysłano: Wtorek, 02 Grudnia 2003, 23:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Moze zeczywiscie Mirek to przesada. Ale transparentu jeszcze na koncercie nie widzialam. To bylaby swoista Awangarda. No ale kto chce transparent trzymac?

No dobra konczmy z tymi glupotami i zacznijmy sie pozadnie brac za jakis pozadny temat. wink.gif
  
Re: Warszawka - Kolejna próba zorganizowania spotkania :-)
PostWysłano: Środa, 03 Grudnia 2003, 11:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Dzieczyny i chopaki: transparent byc musi! To ma byc niezapomniany koncert i dla nas i dla Pudli. Ala ma racje; nie po to bedziemy sie telepac przez pol Polski i wyskakiwac z kasy, zeby ten koncert mialby byc jak kazdy inny.
A tak swoja droga, Maciek na niejednym koncercie wspominal, ze Pudel kolekcjonuje biustonosze, moze i o tym warto za wczasu pomyslec
biggrin.gif ?
Czujecie ten klimat: transparent, staniki lecace na scene i rozszalale fanki.
Trzeba udowodnic, ze zaden zespol w tym kraju, poza tym krajem, w kosmosie, poza kosmosem i wogole nigdzie, nie ma takich czadowych, pomyslowych, inteligentnych
fanow jak Pudelsi.
Powiedzcie, ze mam racje crazy.gif tongue.gif smile.gif
  
Warszawka - Kolejna próba zorganizowania spotkania :-)
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> VU

Strona 6 z 7  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010