Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Wywiad krakowskiego Przystanku Student z Maciejem Maleńczukiem
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Wywiad krakowskiego Przystanku Student z Maciejem Maleńczukiem
PostWysłano: Piątek, 23 Marca 2012, 00:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
PS
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7692
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Kontrowersyjny? Na pewno.
Awangardowy? Coś w tym jest.
Zaskakujący? Nie tylko na koncertach. Wokalista, gitarzysta, poeta, a przede wszystkim - osobliwa osobowość.
Przed Wami - Maciek Maleńczuk.

http://vimeo.com/39010025

Zapraszamy do oglądania!
  
Re: <PS> Wywiad krakowskiego Przystanku Student z Maciejem Maleńczukiem
PostWysłano: Czwartek, 05 Kwietnia 2012, 03:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Margot S.
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7696
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Podoba mi się to, że w każdym wywiadzie (kiedy jest mniej lub bardziej upojony środkami wyskokowymi tongue.gif ), Pan Maleńczuk jest taki sam (to czy jest sobą, to tylko On sam wie), ale nie ma niezgodności między jego wypowiedziami z różnych wywiadów.

Co to tego konkretnego wywiadu, to muszę powiedzieć, ze był ok. Jednak ta dziewczyna, była jakaś taka... nie wiem. No nie podpasowała mi za bardzo. Ale w końcu w tym wywiadzie nie chodziło o nią, tylko o Pana Maleńczuka - a On jak to On - był naturalny.
  
Re: <Margot S.> Wywiad krakowskiego Przystanku Student z Maciejem Maleńczukiem
PostWysłano: Poniedziałek, 23 Kwietnia 2012, 18:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




No faktycznie , jest szczery i prawdziwy jak zawsze. No i racja z tym Lwem, to królewski znak. A jak!! Słodkie było to zakończenie: "Słabość?...do kobiet moja mała". eusa_clap.gif
  
Wywiad krakowskiego Przystanku Student z Maciejem Maleńczukiem
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010