Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Smakosze -> wyznania kelnerow i kucharzy
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
wyznania kelnerow i kucharzy
PostWysłano: Wtorek, 02 Grudnia 2003, 11:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
monsoon
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #138
Posty: 32


[ Osobista Galeria ]




Matko! Wczoraj w tv ogladalam ten program.Kelnerzy ,barmani i kucharze wypowiadali sie jak zaoszczedzis pieniadze.Okazalo sie ze w restauracjach mimo iz mozemy natknac sie na jedzenie przeterminowane to jeszcze z np niedojedzonych przez innych gosci warzyw nastepnego dnia podaje sie Zupe krem .Niedopite wino z kieliszkow zlewa sie ponownie do butelki.Same okropienstwa.A do tego kelnerzy sami mowili ze pluja do jedzenia goscia ktorzy im sie nie podobaja.Barmani oszukuja na drinkach i ogolnie nigdy wiecej do restauracji. zly.gif
  
Re: <monsoon> wyznania kelnerow i kucharzy
PostWysłano: Wtorek, 02 Grudnia 2003, 12:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




A plotkę o tym, co kucharze w sieci Sfinks dodają do pizzy słyszeliście? Na początku w to uwierzyłem, ale jak ta sama plotka zaczęła docierać do mnie z różnych miast, przestałem wierzyć :)
  
Re: <Berger> wyznania kelnerow i kucharzy
PostWysłano: Wtorek, 02 Grudnia 2003, 12:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




To ja swego czasu słysałem plotkę o tym, co znajduje się w kebabach sprzedawanych na Floriańskiej, tfu!
Berger - co tam niby do tej pizzy dodawali? W Sfinxie jadałem wielokrotnie, ale pizzę tylko raz.
  
Re: <Kowal> wyznania kelnerow i kucharzy
PostWysłano: Wtorek, 02 Grudnia 2003, 12:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Publicznie nie powiem, a to z daleko posuniętej ostrożności procesowej. Zważ, że podpisuję się własnym nazwiskiem pod postami wink.gif
Ale na priva mogę powiedzieć. smile.gif
  
Re: <Berger> wyznania kelnerow i kucharzy
PostWysłano: Wtorek, 02 Grudnia 2003, 12:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Zauważ Berger, że do tej pizzy dodawali to samo, co do tych kebabów lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: <Kowal> wyznania kelnerow i kucharzy
PostWysłano: Wtorek, 02 Grudnia 2003, 12:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ochoczo, widzę, ujawniasz treść prywatnych rozmów! lol.gif
  
Re: <Berger> wyznania kelnerow i kucharzy
PostWysłano: Wtorek, 02 Grudnia 2003, 12:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




No no eusa_naughty.gif Ja niczego nie ujawniam przeca
  
wyznania kelnerow i kucharzy
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Smakosze

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010