Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Joga -> WARSZTATY ASHTANGA VINYASA JOGI Z BASIA LPISKĄ
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
WARSZTATY ASHTANGA VINYASA JOGI Z BASIA LPISKĄ
PostWysłano: Piątek, 10 Maj 2013, 11:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
akademia
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6737
Posty: 37


[ Osobista Galeria ]
TERMIN: 17 -20 maja 2013

Basia Lipska jest artystką z wykształceniem w dziedzinie medycyny holistycznej. Gorliwie praktykując asztanga winjasa jogę, często gości w indyjskim Majsurze u Śri Pattabhiego Joisa w AYRI (Ashtanga Yoga Research Institute), gdzie uzyskała autoryzację i pozwolenie na nauczanie tej metody. Od 1997 roku mieszkała w Japonii, stając się współzałożycielką szkoły Ashtanga Yoga Japan oraz Museum Tokyo Studio. Przyczyniła się do rozwoju International Yoga Center, teraz zaś uczy, organizując warsztaty i kursy nauczycielskie oraz imprezy metody holistycznej w Japonii i w Polsce. Basia niejednokrotnie uczestniczyła w pokazach jogi, a także tworzyła choreografię i nadzorowała projekty związane z jogą przy okazji rozmaitych mityngów. Pojawiała się na łamach licznych czasopism poświęconych zdrowiu i modzie, a także brała udział w nagraniach filmów DVD i programów telewizyjnych; jej zdjęcia ukazywały się w książkach o modzie, zdrowiu i sporcie, promując dzięki temu jogę i zdrowy styl życia.
Obecnie łączy mądrość zawartą w jodze ze sztuką, projektując ubiory oraz wnętrza. Basia urodziła się w Polsce, dorastała zaś w Montrealu, gdzie ukończyła licencjat na wydziale Sztuk Pięknych uniwersytetu Concordia. Studiowała również we Wrocławiu, gdzie obroniła pracę dyplomową na wydziale projektowania Akademii Sztuk Pięknych.
Centrum jej zainteresowań stanowi tworzenie współczesnej estetyki projektowania, która uwypuklałaby ontologię sacrum. Praca z oddechem i ciałem stanowią u niej podstawową inspirację dla języka sztuk wizualnych, który ma moc powołać na nowo do życia i rozświetlić pierwiastek boski.
www.basiajlipska.com

Plan warsztatów:

maj 17
7-9am mysore
19-20.30 full primary led class
maj 18
8-9:30am mysore
16:30-18.00 half intermediate led class
maj 19
8-9:30am mysore
9:30-11.30 full intermediate led class
maj 20
7-9am mysore
19-20.30 half intermediate led class

koszt:

1 - 4 zajęcia - 50z / / za pojedyncze zajęcia
5 - 8 zajęć - 40zł / za pojedyncze zajęcia

Opłatę za warsztaty przyjmujemy tylko gotówką w Akademii Ruchu!
Obowiązkowe są zapisy przez formularz http://www.akademiaruchu.com.pl/Zapisz-sie-na-zajecia?type=0 do dnia 10.05.2013. W okienku "uwagi" w formularzu proszę napisać, które dni i godziny Państwo wybierają.
  
WARSZTATY ASHTANGA VINYASA JOGI Z BASIA LPISKĄ
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Joga

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
torby papierowe do cateringunocowanie nad morzem noclegi w Dziwnówku enoclegi fajnewczasyodrdzewiacz fosol wrocławzephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010