Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Religia i filozofia -> BOGA nie ma.
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
BOGA nie ma.
PostWysłano: Wtorek, 24 Stycznia 2012, 09:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Jak w temacie:)
  
Re: BOGA nie ma.
PostWysłano: Wtorek, 24 Stycznia 2012, 17:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Też tak uważam. tongue.gif
  
Re: <EDDY> BOGA nie ma.
PostWysłano: Środa, 25 Stycznia 2012, 00:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Taki jeden co też tak uważał, mało z tego nie obawiał się mówić tego na głos siedzi teraz w pierdlu. W najlepszym przypadku czeka go 5 lat mamra, w najgorszym lincz. także panowie uważajcie co mówicie cool.gif
  
Re: <ulan> BOGA nie ma.
PostWysłano: Środa, 25 Stycznia 2012, 09:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Co nie zmienia faktu, że BOGA nie ma!
  
Re: BOGA nie ma.
PostWysłano: Środa, 25 Stycznia 2012, 12:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




ulan :
czeka go 5 lat mamra


Kogo wsadzili w Polsce za ateizm?
  
Re: <Berger> BOGA nie ma.
PostWysłano: Środa, 25 Stycznia 2012, 20:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




W Polsce jeszcze nikogo. Natomiast ja pośrednio zapłaciłem za swój światopogląd, gdy moja w tedy katojebliwa małżonka pierdyknęła mi rozwód.

I patrząc z perspektywy czasu, to chyba bym wolał odsiedzieć. Byłbym 5 lat do przodu i parędziesiąt tysięcy bogatszy:)

A po za tym, ateizm to też ideologia!!! Ma swoje tezy, cele i inne pierdoły!

Nie istnienie BOGA oznacza brak jakiejkolwiek dyskusji.

Brak Idei !!
  
Re: <Marek D.> BOGA nie ma.
PostWysłano: Środa, 25 Stycznia 2012, 23:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ateizm jako przyczyna rozwodu? shock.gif
  
Re: <Marek D.> BOGA nie ma.
PostWysłano: Niedziela, 19 Lutego 2012, 23:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
maryna13
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7680
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Bóg istnieje. ciach
  
Re: <maryna13> BOGA nie ma.
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Lutego 2012, 07:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Eeee, tego no. a na te stronie nie znalazłem dowodów na istnienie Boga.
Może coś przeoczyłem:P A może uściślisz o co Ci konkretnie chodzi w tym tekście.
  
Re: <Marek D.> BOGA nie ma.
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Lutego 2012, 21:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Zwyczajna kryptoreklama.
  
Re: BOGA nie ma.
PostWysłano: Środa, 03 Października 2012, 16:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LWG
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7662
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




"Boga się nie udowadnia, Boga się poznaje."

Ks. Jan Twardowski
  
Re: <LWG> BOGA nie ma.
PostWysłano: Środa, 03 Października 2012, 22:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




A może coś więcej poza cytatem?
  
Re: <Berger> BOGA nie ma.
PostWysłano: Środa, 03 Października 2012, 22:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LWG
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7662
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




OK. IMHO dowodem na istnienie Boga jest kobieta. cool.gif
  
Re: BOGA nie ma.
PostWysłano: Czwartek, 15 Listopada 2012, 20:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LWG
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7662
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




Tylko, że ja widzę, że Marek jest narzędziem w rękach Boga. biggrin.gif
  
Re: <LWG> BOGA nie ma.
PostWysłano: Środa, 22 Stycznia 2014, 12:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Sformułowanie "narzędzie w rękach" nie wiedzieć czemu, kojarzy mi się z procederem masturbacji. W związku z tym, takie określenie traktuje jako formę cokolwiek obraźliwą, jako że niczyim chujem nie jestem :D
  
Re: <Marek D.> BOGA nie ma.
PostWysłano: Niedziela, 01 Czerwca 2014, 18:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LWG
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7662
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




Masturbacja jest grzechem, a w Bogu nie ma żadnej ciemności. Bóg jest Miłością. Bóg jest Bytem transcendentnym i przewyższa wszystkie istoty. Jezus Chrystus posiada pełnię władzy w niebie i na ziemi. Myślę, że wszyscy i wszystko służy Bogu. Również ze zła Bóg potrafi wyprowadzić dobro.
Nie wiem, może problemem dla Ciebie jest to, że druga Osoba Trójcy Świętej jest mężczyzną. Przyjmując Komunię Świętą, chrześcijanie przyjmują Ciało i Krew Chrystusa. Jezus Chrystus jest Bogiem-Człowiekiem. Św. Jan Paweł II powiedział, że Boga nie można posiąść.
  
BOGA nie ma.
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Religia i filozofia

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010