Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Sklepy internetowe
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Sklepy internetowe
PostWysłano: Czwartek, 13 Stycznia 2011, 01:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
reksio
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7542
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




Czy ktoś wystawiał przedmioty na delibo.pl? Proszę o opinie. Mają niezłą prowizję z tego co wyczytałem.
  
Re: Sklepy internetowe
PostWysłano: Wtorek, 15 Kwietnia 2014, 22:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sylwia4012
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7821
Posty: 28


[ Osobista Galeria ]




ze sklepów internetowych to ostatnio jestem pełna uznania dla ciach za ogromny wybór wszystkiego, co potrzebne w trakcie i po remoncie, za ceny i fachowe doradztwo no i transport. Jak dla mnie najlepsze miejsce gdzie można znaleźć wszystko i to świetne jakościowo
  
Re: Sklepy internetowe
PostWysłano: Czwartek, 29 Maj 2014, 14:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dowcipny
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7811
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




a montowaliście kiedyś basen kąpielowy w ogrodzie? czy te zakupione u nich: ciach będą spoko? kojarzycie tę firmę, można się zdać na ich usługi?
  
Re: Sklepy internetowe
PostWysłano: Czwartek, 28 Maj 2015, 22:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sylwia4012
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7821
Posty: 28


[ Osobista Galeria ]




Często robię zakupy w internecie, najczęściej ubrania. Mam kilka swoich ulubionych sklepów. Jednym z nich jest --ciach-- Maja bogatą ofertę. i dobre ceny. Wiele moich koleżanek tez tam kupuje.
  
Re: <sylwia4012> Sklepy internetowe
PostWysłano: Piątek, 19 Czerwca 2015, 12:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kerk
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7884
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




Jeśli chodzi o dobre sklepy internetowe, to zdecydowanie polecam taki sklep: rolsun.pl/rolety-materialowe/wewnetrzne/plisy.html Maja ogromny wybór rolet i naprawdę superaśne wzory. Kiedyś nie byłam przekonana, żeby kupować w sieci, ale teraz już się tego nie obawiam;)
  
Re: Sklepy internetowe
PostWysłano: Czwartek, 03 Grudnia 2015, 16:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
koala
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7871
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




Zależy czego potrzebujesz. Jeśli chodzi o materiały budowlane to warto stawiac na tradycyjne markety jak castorami obi praktiker. Towary specjalistyczne, jak np. dwuteowniki kupuje najczęściej w tym miejscu:[ciach] Mam do nich zaufanie, bo sie w tym specjalizują i zawsze dobiorą mi dobre artykuły...
  
Re: Sklepy internetowe
PostWysłano: Czwartek, 22 Lutego 2018, 02:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
corero
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #8032
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




W sieci jest mnóstwo sklepów i nie ukrywam, że korzystam z usługi naprawdę wielu z nich. Na stronach internetowych oferty są o wiele bardziej korzystne niż w sklepach, które powoli zaczynają odchodzić do lamusa. Osobiście poza spożywką w sieci kupujemy wszystko, dosłownie. Ostatnio widzeliśmy bardzo ciekawe rzeczy na nowo odkrytym przez nas sklepie [ciach]- naprawdę ich oferta jest niesamowita i dobitnie pokazuje przepaść między internetem a sklepami stacjonarnymi. [/url]
  
Re: Sklepy internetowe
PostWysłano: Sobota, 24 Marca 2018, 15:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trama
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #8031
Posty: 65


[ Osobista Galeria ]




Chyba nikt mnie nie przebije, jeśli chodzi o zakupy przez internet:) Ostatnio na stronie [ciach]l, kupiłam farbę do ścian:). Powiem wam jedno - niesamowita wygoda. Wieczorem siadałam do kompa i zamówiłam. A za 3 dni miałam farbę w domu:) Nie jeździłam po marketach, nie stałam w kolejkach - a farba jest i czeka kiedy małżonek zdecyduje się na malowanie:) I znając życie to z tym może być większy problem.
  
Sklepy internetowe
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010