Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Velvet Revolver -> Wiadomości
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Wiadomości
PostWysłano: Sobota, 22 Października 2005, 23:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
*SUNrise*
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5273
Posty: 40


[ Osobista Galeria ]






~~Velvet Revolver na Ozzfest DVD!
Na 21 listopada zapowiedziano premierę DVD z materiałem z tegorocznego festiwalu Ozzfest. Fragmenty koncertów, które odbyły się w ramach tej imprezy zostaną wydane na dwóch krążkach DVD oraz płycie CD. Wydawnictwo ma nosić tytuł "Ozzfest Xth Anniversary". Obok występów Ozzyego Osbourna, na DVD będziemy mogli również podziwiać wink.gif fragmenty koncertów zespołu Velvet Revolver, który towarzyszył Ozzyemu podczas tegorocznej, X edycji Ozzfest.
  
Re: Wiadomości
PostWysłano: Sobota, 22 Października 2005, 23:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
*SUNrise*
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5273
Posty: 40


[ Osobista Galeria ]




~~Velvet Revolver na "Fantastic 4" DVD

Teledysk do piosenki "Come On, Come In" zespołu Velvet Revolver znajdzie się na płycie DVD z filmem "Fantastic Four". Poza tym na DVD mają pojawić się takie dodatki jak:
- Komentarze aktorów
- 3 skasowane sceny
- Ekskluzywny dodatek "Poza planem" ukazujący żmudny proces charaktreryzacji i zachowanie aktorów
- Making of...
- oraz materiał dokumentalny zrealizowany przez telewizyjny kanał tematyczny Fox Movie Channel pt.: Casting do filmu i Tworzenie filmu.

DVD ma trafić do sklepów 6 grudnia 2005.
  
Re: Wiadomości
PostWysłano: Sobota, 22 Października 2005, 23:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
*SUNrise*
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5273
Posty: 40


[ Osobista Galeria ]




/W wielkim skrócie, parę zaległych z ubiegłego miesiąca/


~~ Amerykański Czerwony Krzyż dziękuje gwiazdom rocka oraz ich fanom
* 18 września Slash wziął udział w koncercie charytatywnym na rzecz ofiar huraganu Kathrina. Koncert odbył się w Key Club (Hollywood).
* Wcześniej bo 2 września zespół Velvet Revolver wystąpił na koncercie "Hard Rock Live" w Orlando na Florydzie, z którego dochód muzycy przeznaczyli na ten sam cel.
* 16 września Velvet Revolver przeznaczyli na aukcję zorganizowaną przez Czerwony Krzyż białą gitarę Gibsona (jest to limitowana wersja tej gitary, których na świecie są tylko trzy egzemplarze!) ze swoimi autografami oraz autografem Brian Johnsona - wokalisty AC/DC (niżej na zdjęciach)


Podczas tych i jeszcze kilku innych rockowych koncertów oraz aukcji uzbierano łącznie 83 mln. dolarów.
Na zdjęciu podczas koncertu w Key Club: Slash i Steve Lukather
  
Re: Wiadomości
PostWysłano: Wtorek, 25 Października 2005, 20:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
velvetova
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3701
Posty: 427


[ Osobista Galeria ]




oo jak milo widizec ze ktos sie zajal forum o VR eusa_clap.gif no niestety cos mi sie wydaje ze ciekzo go bedzie rozkrecic sad.gif sad.gif
  
Re: Wiadomości
PostWysłano: Czwartek, 19 Stycznia 2006, 01:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
*SUNrise*
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5273
Posty: 40


[ Osobista Galeria ]




velvetova :
oo jak milo widizec ze ktos sie zajal forum o VR eusa_clap.gif no niestety cos mi sie wydaje ze ciekzo go bedzie rozkrecic sad.gif sad.gif

Też myślę, że się nie rozkręci, ale czasem piszę jakieś newsy na innym forum w tym newsy o Velvet Revolver więc przy okazji mogę wrzucić coś i tu, co by ludzie wiedzieli, że taki zespół w ogóle istnieje i że coś się u nich dzieje smile.gif

- - - - - - -

Velvet Revolver (a dokładniej wokalista tego zespołu Scott Weiland) w wywiadzie Billboard zapowiedział, że w lutym lub w marcu zespół rozpocznie nagrywać swoją drugą płytę, która jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem ukaże się w lipcu 2006.
Album ma być albumem koncepcyjnym. Jego roboczy tytuł nosi nazwę "Libertad" co oznacza w języku hiszpańskim "Wolność". Scott Weiland powiedział: "To coś, co chciałem zrobić od czasu wydania ostatniego albumu STP, Shangri-La Dee Da. Tak naprawdę nigdy nie można być pewnym stylu płyty, ale w tą stronę właśnie podążamy. Wciąż piszę nowe piosenki, niemal cały czas. Trasę koncertową zakończyliśmy jakieś trzy miesiące temu, ale ja pisania nie traktuję jak obowiązku i wciąż tworzę, nie tylko podczas tournee. Mam własne studio nagraniowe i to dla mnie prawdziwy plac zabaw. Jak tylko moje dzieciaki przygotują się rano na wyjście do szkoły, odwożę ję, jem śniadanie z żoną, a następnie jadę kilka minut do swojego studia i tam piszę". Scott powiedział też, że jego koledzy z zespołu od miesięcy pracują nad nowymi utworami. Scott nagrywa również swój drugi album solowy, ma już gotowych 25 utworów.
Duff (basista VR): "Ta płyta musi pokazać na co nas stać. Byliśmy w trasie 18 miesięcy. Mamy wyrobioną nazwę. Znamy się tak, jak powinien znać się zespół. Pierwszy album był spontaniczny, pozwolił nam się zebrać. Teraz nadszedł czas na kolejny etap".

Więcej info. na stronie Billboard
  
Re: Wiadomości
PostWysłano: Piątek, 20 Stycznia 2006, 00:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ellen
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2235
Posty: 68


[ Osobista Galeria ]




Dziękuję za informacje o Velvet Revolver, tak naprawdę to bardzo mało wiedziałam o tym zespole. A dzięki temu forum mogłam się co nieco dowiedzieć.
  
Re: <velvetova> Wiadomości
PostWysłano: Środa, 08 Lutego 2006, 19:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
konnix666- Celeju
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5718
Posty: 24


[ Osobista Galeria ]




no niestety jakos w Polce sie Velvet nie rozprzestrzenil nawet koncert odwolali confused.gif
  
Re: Wiadomości
PostWysłano: Piątek, 26 Czerwca 2015, 10:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
silasohe
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7905
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Useful information. Fortunate me I discovered your web site accidentally, and I’m shocked why this coincidence didn’t happened earlier! I bookmarked it.
Dewapoker

Wiadomość wysłana po 51 sekundach:

Whoah this weblog is great i love studying your posts. Keep up the great paintings! You realize, lots of persons are hunting round for this information, you can help them greatly.
poker dewa
  
Re: Wiadomości
PostWysłano: Piątek, 26 Czerwca 2015, 10:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
silasohe
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7905
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Continue writing like this, very informative content, nice way to write, a real pleasur to read you !
game poker
  
Wiadomości
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Velvet Revolver

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010