Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> Szata zdobi czy nie? Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Szata zdobi czy nie?
PostWysłano: Wtorek, 23 Października 2007, 02:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
staniszko
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6934
Posty: 25


[ Osobista Galeria ]




Wprawdzie było już o tym co zdobi kobietę..., ale ja konkretnie pytam, jakie macie podejście do swoich lub cudzych ubrań. Lubicie być trendy, cool czy jak tam się dziś mówi, czy byle dobrze się czuć, albo wręcz bo trzeba coś na siebie włożyć...I z czego to wynika? Czy macie jakiś wysmakowany gust, czy podpatrujecie kogoś, kto taki ma?Jak kupujecie ubrania? Spojrzenie i już czy podchody?
Naszło mnie tak po obejrzeniu programu na Planet- Ubranie druga skóra,wyszło mi że ja zdecydowanie potrzebuję jakiegoś wzoru, moja wyobraźnia chyba tu nie działa. A jak jest z wami?
  
Re: Szata zdobi czy nie?
PostWysłano: Wtorek, 23 Października 2007, 11:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ania Es
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4838
Posty: 167


[ Osobista Galeria ]




Przede wszystkim - pasować do okazji. I absolutnie nie znaczy to by być szarą myszką wtopioną w tłum. Lubię klasykę. Żadnych obrazków, literek, cyferek, skarpetek na 5 palców, bo to stroje dziecięce; niektóre panie tego nie widzą :). Moje podejście jest takie - metka się nie liczy, z resztą i tak mnie nie stać na burberry. Ale pod żadnym pozorem nie bazary i im podobna jakość oraz pod żadnym pozorem nie podróbki. Raczej klasa średnia - wyższa, jeżeli tak można określić sklepy, bo w takich strojach czuję się pewnie. Styl? W tak dobranych, klasycznych ubraniach pasujących do okazji zawsze czuję się sobą. Nie zakładam tak modnych teraz butów na słupku, bo wyglądałabym, tak jak wszystkie które je noszą - jak słoń a nie kobieta. Także klasyka i jeszcze raz klasyka. Jeśli udziwnienia to ze smakiem, dla podkreślenia urody ale nie dla trendu:)
pozdrawiam
  
Re: <Ania Es> Szata zdobi czy nie?
PostWysłano: Środa, 24 Października 2007, 13:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
staniszko
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6934
Posty: 25


[ Osobista Galeria ]




Ha widzisz, ale jak to jest jedni to gdzieś mają i tylko zerkną na ciuch i już wiedzą, że to jest to i jak złożyć to do kupy z zawartościa w szafie, a inne kupują niby fajne rzeczy a jak co do czego to nie ma ich do czego założyć bo nic ze sobą nie gra... Właśnie o tym był ten program, o ktory zahaczyłam na początku. Obawiam sie że ja czasem( na szczęście) tak mam i albo coś kupuję impulsywnie i potem leży albo czaję się i nie wiem czy brać czy nie...
  
Re: Szata zdobi czy nie?
PostWysłano: Środa, 24 Października 2007, 20:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lara99
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6930
Posty: 17


[ Osobista Galeria ]




jesli chodzi o mnie to
po pierwsze musi byc wygodnie.
po 2 jakos zeby to wygladalo sensownie (np nie dresy do szpilek ;-) )
nie lubie lanserstwa ubraniami typu biale kozaki itp...poprostu musi byc kobieco i tyle ;-)
  
Re: Szata zdobi czy nie?
PostWysłano: Czwartek, 15 Listopada 2007, 17:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
staniszko
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6934
Posty: 25


[ Osobista Galeria ]




I znów ostatnio kupiłam 3 pary butów, 1 -bo tanie były i całkiem do rzeczy, 2, bo wygodnych potrzebuję, i 3- bo elegancko zimą też trzeba wyglądać, ale przyszłam do domu, zaczęłam mierzyć to wszystko i chyba teraz do tych butów resztę ubrań dokupić trzeba...
Co waszym zdaniem się nosi do kapelusza, takiego jesiennego z flauszu z większym rondem, troche ala jlo. Bardzo mi się podobają.
No i w atlanticu widziałam piękną bielizne Mistique (widziałyście może?), na szczęście to tylko do sylwetki musi pasować... Chyba?
  
Re: Szata zdobi czy nie?
PostWysłano: Czwartek, 19 Czerwca 2008, 10:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




W dzisiejszych czasach człowieka zdobią przeważnie ciuchy made in China lub made in Bangladesh. To jest straszne. Gdy byłam na wyprzedaży w konińskim sklepie "Ferio" (duży sklep z ubraniami, Empikiem i, co najważniejsze, zoologicznym sklepem wink.gif ) w eleganckiej skórzanej kurteczce, trzy osoby niemal się do mnie przytuliły. Pewnie bardzo tęsknily za dobrym ciuchem. lol.gif
  
Re: <little_wild_girl> Szata zdobi czy nie?
PostWysłano: Środa, 02 Września 2009, 02:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
polanka
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7446
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Szata czasem zdobi, czasem szpeci, a zmarszczki szpecą zawsze. Na szczęście w aptekach są setki kremów przeciwzmarszczkowych. Tylko na ile sa one skuteczne? Jako kobieta po dwudziestce piątce, która co rusz wyszukuje sobie kolejna zmarszczkę a to na czole, a to koło ust, postanowiłam poszperac i popytać. I juz wiem, że tak naprawde dobre są kremy oparte na nanotechnologii, czyli takie, które docierają do głębokich, a nie tylko powierzchniowych warstw skóry. Czyli praktycznie jeden krem - Nanobase. Teraz tylko pytanie - słyszałam, że mogę ten krem używac niezaleznie od innych specyfików i w czasie kuracji dermatologicznej (walczę z trądzikiem). Mówiła mi to moja pani doktor, ale wolę sie jeszcze poradzić Was, drodzy hehowicze. Ktoś uzywał, ktoś wie? Bardzo proszę o porade, bo dopiero, jak pozbęde się zmarszczek, będę mogła czuc się naprawdę zdobiona przez własną szatę. ;)
  
Re: <polanka> Szata zdobi czy nie?
PostWysłano: Czwartek, 03 Września 2009, 08:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Wieku nie oszukasz:P Ząb czasu i tak cię nadgryzie <LOL>
  
Re: <Marek D.> Szata zdobi czy nie?
PostWysłano: Czwartek, 03 Września 2009, 09:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Maras, szkoda prądu, "kryptona" nie wyczuwasz ??
  
Re: <Wujek Zed> Szata zdobi czy nie?
PostWysłano: Piątek, 04 Września 2009, 14:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Gdzie jest moder?! crazy.gif
  
Re: Szata zdobi czy nie?
PostWysłano: Środa, 21 Października 2009, 13:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moonlightsonata
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7443
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




Szata zdobi i szpeci jednocześnie. Ważne, żeby ubrania i ich kolory były faktycznie dopasowane do osoby, bo czymże jest szara myszka w odjechanej małej czerwonej kiecce? ;)

A jak ja dobieram ubrania? Nie będę ukrywała, że podpatruję tu i ówdzie: na blogach, na ulicy, w filmach, wszędzie, ale nie kopiuję dokładnie tego, co widzę, bo nie lubię wyglądać jak reszta świata. Po prostu wyciągam esencję z tego, co zobaczyłam i tworzę coś własnego. Moda to dużo frajdy :)
  
Re: Szata zdobi czy nie?
PostWysłano: Wtorek, 15 Grudnia 2009, 14:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lambra
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7469
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




No jak się źle dobierze ubrania, to szata na pewno zeszpeci. Ostatnio zastanawiałam się czy warto podglądać trendy u gwiazd i doszłam do wniosku, że bez sensu. Moje przekonanie wynika z tego, że gwiazdy to tez ludzie i zdarza im się popełniać błędy. Czasem warto zaufać swojej intuicji, bo można na niej bardzo dobrze wyjść.
  
Re: Szata zdobi czy nie?
PostWysłano: Wtorek, 20 Lipca 2010, 11:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marika
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7521
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




ja nie podazam za modą, kupuje to co akurat mi się podoba. może nie ubieram się modnie, ale lubie miec wszystko dopadsowane. no i musze się przyznać, że czasem też przychodze do domu z czyms nowym i okazuje się że do niczego mi nie pasuje i lezy w szafie :(
  
Re: Szata zdobi czy nie?
PostWysłano: Niedziela, 12 Maj 2013, 20:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LWG
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7662
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




Ja niedawno kupiłam sobie t-shirt z motylami, ponieważ na torebce dwa razy usiadł mi motyl (nie ten sam) i bardzo mnie to poruszyło. biggrin.gif
  
Re: <LWG> Szata zdobi czy nie?
PostWysłano: Środa, 22 Stycznia 2014, 11:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Ostatnio wdepnąłem dwa razy w gówno. Podczas szorowania buta też mnie to poruszyło. Aż się boję pomyśleć co powinienem sobie w związku z tym kupić :D
  
Re: <staniszko> Szata zdobi czy nie?
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Maj 2014, 12:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ada
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7828
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Najważniejsze to dobrze się czuć. "Modne ciuchy" nie są dla każdego.
  
Re: Szata zdobi czy nie?
PostWysłano: Piątek, 30 Maj 2014, 19:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LWG
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7662
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




"Podobnie kobiety - w skromnie zdobnym odzieniu, niech się przyozdabiają ze wstydliwością i umiarem, nie przesadnie zaplatanymi włosami albo złotem czy perłami, albo kosztownym strojem, lecz przez dobre uczynki, co przystoi kobietom, które się przyznają do pobożności."

1 Tm 2, 9 - 10
  
Re: Szata zdobi czy nie?
PostWysłano: Piątek, 29 Maj 2015, 20:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sylwia4012
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7821
Posty: 28


[ Osobista Galeria ]




Uważam, że zdobi, ale nie jest najważniejsza. Fajnie jest podkreślić swoje atuty i oczywiście poprawić sobie humor nowym ciuchem. A propos polecam --ciach-- bo są tam super leginsy wyszczuplające.
  
Re: <sylwia4012> Szata zdobi czy nie?
PostWysłano: Sobota, 30 Maj 2015, 15:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




5 postow
5 reklam
bye bye
  
Re: Szata zdobi czy nie?
PostWysłano: Czwartek, 17 Grudnia 2015, 15:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kerk
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7884
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




Ja zauważyłem, że takie myślenie o wyglądzie to nawet w ubranka dla dzieci widać. Moje dzieciaki non stop chcą coś innego, żeby dobrze się dopasować modą, kiedyś zmieniała się co roku, teraz mam wrażenie, że co miesiąc. Na szczęście mam fajny sklep mala-mi.com.pl/pl/promocje i może wam też się przyda, bo mają dobre promocje
  
Szata zdobi czy nie?
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010