Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo -> Przeniesienie firmy do raju podatkowego? Pomocy!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Przeniesienie firmy do raju podatkowego? Pomocy!
PostWysłano: Czwartek, 07 Stycznia 2010, 14:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
TDMT
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7450
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Pilnie proszę o pomoc!
Prowadzę internetową firmę oferującą zakłady bukmacherskie i w związku z nową ustawą hazardową która ma wejść w życie w styczniu 2010 chciałbym jak najszybciej przenieść swoją firmę do rajów podatkowych np. Malta, Gibraltar. Nie wyobrażam sobie 50-procentowego podatku, który ma być wprowadzony przez tą ustawę. Dlatego też zależy mi bardzo na czasie.
Czytałem ostatnio w necie kilka publikacji na temat hazardu w sieci m.in. skarbiec.biz/prawo/prawnik-radzi/hazard_internetowy.htm , która mniej więcej obrazuje jak wygląda prowadzenie zagranicznej działalności hazardowej. Jest też tam przedstawiona firma która zajmuje się rejestracją w rajach podatkowych. Nie wiem jednak czy jest to sprawdzona firma i czy rzeczywiście można jej zaufać. Jeśli ktoś z Was posiada jakieś doświadczenie z korzystania z usług tej firmy to proszę o informację na ten temat.
Również jeśli ktoś z Was przenosił już swoją działalność do rajów podatkowych to także proszę pilnie o info jak to naprawdę wygląda i na co należy zwrócić szczególną uwagę, gdyż nie mam zbytniego obeznania w tym temacie.
Z góry dzięki za pomoc.
  
Re: <tdmt> Przeniesienie firmy do raju podatkowego? Pomocy!
PostWysłano: Czwartek, 07 Stycznia 2016, 13:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kerk
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7884
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




Nie lepiej jednak zostać u nas. Sam przeszedłem takie szkolenia CIT wlr.com.pl/szkolenia,154-CIT.html i okazuje się, że prawo podatkowe naprawde może być ok, jeśli je ogarniasz i nie musisz się martwić. Oczywiście, to od Ciebie zależy co zrobisz, ale ja bym jeszcze na Twoim miejscu tutaj powalczył
  
Re: <kerk> Przeniesienie firmy do raju podatkowego? Pomocy!
PostWysłano: Czwartek, 21 Stycznia 2016, 21:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




i myslisz ze po 6 latach kogos to interesuje ?
  
Przeniesienie firmy do raju podatkowego? Pomocy!
Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010