Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Knight Online -> Knight Online Idź do strony 1, 2, 3 ... 58, 59, 60
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <J@ger> Knight Online
PostWysłano: Piątek, 12 Października 2007, 16:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kevin60
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6925
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




gdzie sie instaluje to ko... plis powiedz . wciskam start i pokazuje sie Id i paswword i co wpisac w tym Id sad.gif
  
Re: <kevin60> Knight Online
PostWysłano: Sobota, 13 Października 2007, 09:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




eeee
po pierwsze ktore KO ktora wersja skad sciagales klienta
po drugie instaluje sie zazwyczaj na dysku twardym
po trzecie trzeba zalozyc konto i dopiero sie logowac
  
Re: <J@ger> Knight Online
PostWysłano: Czwartek, 21 Stycznia 2016, 21:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




9 lat pozniej i ....
  
Re: Knight Online
PostWysłano: Niedziela, 24 Stycznia 2016, 11:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
RoX97
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #200
Posty: 104


[ Osobista Galeria ]




cholera a miałem nadzieje na dokonanie tej wspaniałej rezurekcji samemu…
9 lat później i KO wchodzi na platformę steam z tylko 'steamowym' serwerem i klientem z podobnie wspaniałą grafiką jak 9 lat temu, pewnie tak samo przekupnymi gmami i prawdopodobnie jeszcze większym p2w… ale to chyba nikomu nigdy nie przeszkadzało… się tylko zastanawiam czy ja kiedyś tyle płaciłem czy ceny podnieśli? Konfrontacja wspomnień z rzeczywistością nastąpi ok godziny 1 w nocy z 25 na 26 stycznia pewnie już tradycyjnie rozpoczynając całość od kolejek i dc :)
również tradycyjnie pozdrawiam towarzyszy niedoli.. slm baba, s.a aga, sonra görüşürüz
  
Re: <RoX97> Knight Online
PostWysłano: Niedziela, 24 Stycznia 2016, 11:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




dyć dokonałeś
jam cie tylko skromnie zapowiedział nic nie zdradzając

no i gz w koncu po latach 100 postów ...:P
  
Re: Knight Online
PostWysłano: Wtorek, 26 Stycznia 2016, 03:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
RoX97
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #200
Posty: 104


[ Osobista Galeria ]




tradycyjnie :)
  
Re: <RoX97> Knight Online
PostWysłano: Wtorek, 26 Stycznia 2016, 20:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




a czego oczekiwales przy 791 fps-ach ?
  
Re: <J@ger> Knight Online
PostWysłano: Środa, 27 Stycznia 2016, 19:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




robiłem dziś porządki po serwerach ...
i takie wykopalisko się trafiło :D


  
Re: Knight Online
PostWysłano: Piątek, 29 Stycznia 2016, 16:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
RoX97
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #200
Posty: 104


[ Osobista Galeria ]




znalezisko aktualne. obecnie gra jest w rękach tureckiej firmy więc można zapomnieć o jakimkolwiek cywilizowanym poziomie zarówno od strony graczy, gmów czy kogokolwiek kto tam decyduje jak ukraść więcej kasy. zagrywki typu celowe dc po czekaniu 20 min w kolejce to norma, żeby tylko gracze kupowali premium (sprawdzone i jakkolwiek głupio to nie brzmi dc leciało z klienta a nie z serwera). z niecałych 40 godz 9 spędziłem w kolejce zanim kupiłem premium po czym w chuj zostawiłem obecną wersję bo w niczym poza może piękną grafika sprzed 13 lat nie przypomina dawnego ko. zajebiste p2w i to jest normalnie nowy poziom mistrzowski od nttgame :] w samej grze w chuj nadmiarowość przedmiotów ze się człowiek zastanawia gdzie to wsadzić. jedynie czasem widać bany za używanie nielegalnego oprogramowania.. no ale co się dziwić jak własnego bota za kasę dodali to pilnują jak im konkurencja sra do miski. xsigncode wykrywa czasem własne pliki gry jako nielegalne oprogramowanie itp. historie.. raczej nie wykrywa tego co powinien bo spokojnie starego bota przepisałem i trybił przyzwoicie. treści na czasie to tylko turecki, w sumie spodziewałem się przewagi ale mamy pewnie 99%. treści w grze - questy, komunikaty to jakiś miks tureckiego, angielskoniepodobnego z dodatkiem przypadkowych znaków. tak dodali masowo questy... chuj wie po co jak taki fajny grindfest był kiedyś. jak by to podsumować.. symulator nauki języka tureckiego za grubą kasę - czyli płać, żeby wydymali w dupę po turecku :)
co do fps to faktycznie screen w złym momencie bo mi akurat spadły prawie o połowę..
i tak nie przebiję starej fabrycznie modowanej grafy i 9000+ fps w wowie jak zasilacz nie wyrabiał i gasił kompa a grać można było tylko z vsyncem;)
gdzie te stare dobre czasy?
  
Re: <RoX97> Knight Online
PostWysłano: Sobota, 30 Stycznia 2016, 11:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




łee a juz chcialem sie zalogowac i zobaczyc co nowego
nie mam czasu na kolejki panie
to se ne vrati

aha jak to bylo ?
press alt+f4 to chceck your queue position ?


czy cos takiego
wojny sa ?
znow o 3 w nocy ?
  
Re: Knight Online
PostWysłano: Czwartek, 04 Lutego 2016, 14:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
RoX97
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #200
Posty: 104


[ Osobista Galeria ]




jeśli o chodzi wojny to w obecnej wersji ko jest podział na 35-59 i 60+, są one 2 razy na dobę o stałych godzinach. pewnie któraś wypada w nocy. z czego na wersji steam ostatnio działała tylko wojna 60+. dokładnie o której to nie poważę się stwierdzić ponieważ cześć eventów działała wg zegara serwera, inna cześć wg obecnego czasu gdzieśtamdaleko. teoretycznie na plus ze ciągle coś się dzieje. błędy w ko łatane przez te lata były przez idiotów wiec są czasem kwasy. był kiedyś dodany quest (zaraz po tym jak dodali pierwsze instancje) gdzie wchodziło się do insty w pt żeby dojść i sklepać bosa po jakiś śmietek ale był błąd że każdy z pt mógł zabić innego członka pt a ten tracił polowe golda i np... turecki fix po tylu latach główkowania to zrobienie z insty singla bez zmiany czegokolwiek innego ;D priest może zapomnieć że coś tam zrobi bo wpierdol dostanie na pierwszym mobie.. co do alt+f4 to ta klasyka została brutalnie popsuta na każdym etapie.. alt+f4 w ko wyświetla menu gry ;D pwnd ;>
ciekawe czy polski priv allodsa wystartuje bo to w sumie po ko 2ga gra która wessała z podobnym klimatem ale to pewnie ze względu na zamknięty już polski serwer przez co klimat był dość 'gęsty' jak w dawnym ko ;D
  
Knight Online
Forum dyskusyjne -> Software -> Knight Online

Strona 60 z 60  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010