Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> Szata zdobi czy nie? Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Szata zdobi czy nie?
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Lutego 2016, 17:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Phangan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7923
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




w moim przypadku jest tak, że nie zwracam uwagi na to, jak ubierają się inni (pod warunkiem, że są schludni i czyści) natomiast sama lubię się ładnie ubrać. Niekoniecznie w zgodzie z trendami, bo nie za bardzo za nimi nadążam. Liczy się to, że wydaje mi się, że dobrze wyglądam.
  
Re: <Phangan> Szata zdobi czy nie?
PostWysłano: Piątek, 12 Lutego 2016, 11:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
koala
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7871
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




Ja akurat nie mam takiego problemu, bo od kilku lat jestem prawnikiem i na co dzień musimy chodzić w togach radcowskich, które są uniwersalna, a ich noszenie jest swego rodzaju prestiżem. Nie musze się więc nie wiadomo jak stroić. a swoją dorga, to bardzo łatwo mozna je zamówić.
  
Re: Szata zdobi czy nie?
PostWysłano: Wtorek, 16 Lutego 2016, 22:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LWG
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7662
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




Fajnie jest wskoczyć w obcisłe spodnie, które teraz są modne. biggrin.gif
  
Re: Szata zdobi czy nie?
PostWysłano: Piątek, 11 Marca 2016, 21:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




[quote="koala"]Ja akurat nie mam takiego problemu, bo od kilku lat jestem prawnikiem i na co dzień musimy chodzić w togach radcowskich, które są uniwersalna, a ich noszenie jest swego rodzaju prestiżem. Nie musze się więc nie wiadomo jak stroić. a swoją dorga, to bardzo łatwo mozna je zamówić. Jest mnóstwo sklepów internetowych. Ja sam kupuję w tym miejscu, jakby ktops potrzebował to daje linka:
zadziwiajace ...
kobieta mowiaca ze jest prawniekiem
chodzaca ponoc w todze
sprzedaje garnki
nie stac ja na OC ...
etc etc
normalnie rozpieciorzenie jaźni


Ostatnio zmieniony przez J@ger dnia Niedziela, 16 Września 2018, 08:57, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: Szata zdobi czy nie?
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Września 2018, 12:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
maciejka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #8059
Posty: 22


[ Osobista Galeria ]




Osobiscie wybieram rzeczy, które podobają się przede wszystkim mi samej ale jestem zdania, ze tak. Szata zdobi człowieka i dobrze jest się ubierac schludnie.... Ładne ubrania otwierają przed nami wiele drzwi. Również zawodowych.

Sama pochwalę się jaki sobie ostatnio super stroj kąpielowy kupiłam:


Kupowałam w Answear:
[ciach]

Ktory to sklep swoją drogą bardzo lubię bo ciuchy naprawdę fajne i darmowa dostawa.
  
Re: Szata zdobi czy nie?
PostWysłano: Niedziela, 09 Września 2018, 22:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andzelika
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #8061
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Ciezko powiedziec jednoznacznie.
  
Szata zdobi czy nie?
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010