Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> OFF-TOPIC Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <kanapka> OFF-TOPIC
PostWysłano: Piątek, 10 Września 2010, 09:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Doty
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4521
Posty: 589


[ Osobista Galeria ]




Jak częściej to częściej. biggrin.gif

ja tez jeszcze żyje!
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Piątek, 10 Września 2010, 12:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cezar
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4560
Posty: 733


[ Osobista Galeria ]




Koziol :
Kurde ale się rozpisaliście...:D
Ale co tam i tak lubię od czasu do czasu zerknąć na stare forum :) pozdrowienia


kanapka :
[..]
To w tym miesiącu będzie częściej ;)



Doty :
Jak częściej to częściej. biggrin.gif
ja tez jeszcze żyje!


Matko! Nie ogarniam już forum! wink.gif Postów zatrzęsienie! biggrin.gif
Pozdrawiam! cool.gif
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Piątek, 10 Września 2010, 13:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Doty
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4521
Posty: 589


[ Osobista Galeria ]




cezar :
[..]



Matko! Nie ogarniam już forum! wink.gif Postów zatrzęsienie! biggrin.gif
Pozdrawiam! cool.gif



No nie przesadzaj , cwicz!!! To dopiero poczatek lol.gif
  
Re: <Doty> OFF-TOPIC
PostWysłano: Niedziela, 12 Września 2010, 00:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kanapka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3892
Posty: 461


[ Osobista Galeria ]




Nie orientujecie się przypadkiem czy będzie niedługo jakiś zlot? :)
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Niedziela, 12 Września 2010, 13:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cezar
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4560
Posty: 733


[ Osobista Galeria ]




kanapka :
Nie orientujecie się przypadkiem czy będzie niedługo jakiś zlot? :)


Wydaje mi się, że w tym roku Zbychowi może być cięzko raczej zorganizować Poznań (małe Skrzaciątko na świat przychodzi :) ).
Musimy więc liczyć na siebie i własną inwencję, coś zapewne kameralnego bardziej.
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Niedziela, 12 Września 2010, 17:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kanapka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3892
Posty: 461


[ Osobista Galeria ]




cezar :

Wydaje mi się, że w tym roku Zbychowi może być cięzko raczej zorganizować Poznań (małe Skrzaciątko na świat przychodzi :) ).
Musimy więc liczyć na siebie i własną inwencję, coś zapewne kameralnego bardziej.


Hmm, kameralne spotkania są fajne, ale przeważnie ciężko się zgrać z terminami ;)
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Września 2010, 10:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cezar
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4560
Posty: 733


[ Osobista Galeria ]




kanapka :
[..]
Hmm, kameralne spotkania są fajne, ale przeważnie ciężko się zgrać z terminami ;)


Póki co jest nas tu chętnych dwoje, góra troje, więc zgrać się nie byłoby aż tak trudno wink.gif. Poczekamy z 3-4 miesiące to może jeszcze jakieś 1-2 osoby dołączą biggrin.gif. Komedia z tym hehem - jak miasto w roku 2137 po zderzeniu z księżycem. Jakieś niedobitki tylko spod gruzów wychodzą, nieśmiało spoglądając na siebie nie mogą się nadziwić, że jeszcze żyją i zastanawiają się czy jeszcze ktoś przeżył doubt.gif
  
Re: <cezar> OFF-TOPIC
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Września 2010, 11:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Doty
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4521
Posty: 589


[ Osobista Galeria ]




No ja wczoraj myslalam , 5 lat minelo 3 wrzesnia od naszego pierwszego spotkania , moze by rocznice zrobic???
Fajenie byloby zobaczyć wszystkich jak wtedy 3 wrzesnia 2005 r.
A a propo malego skrzaciątka - Basia juz calkiem duza dziewczynka biggrin.gif
  
Re: <Doty> OFF-TOPIC
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Września 2010, 14:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kanapka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3892
Posty: 461


[ Osobista Galeria ]




Bardzo dobry pomysł z tą rocznicą :D Co prawda wtedy nie dojechałam, ale teraz już nie odpuszczę :P

A heha to mi ciągle brakowało, miło zaglądać tutaj i widzieć, że ktoś tu jeszcze jest i pamięta :)

Czyli czekamy, aż się sytuacja rozwinie i na razie do poczytania, a potem do zobaczenia :D
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Wtorek, 09 Listopada 2010, 19:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




Kochani! Zlot w Krakowie się szykuje, trzeba być!
Założyłam już temat eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Poniedziałek, 16 Lipca 2012, 13:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Doty
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4521
Posty: 589


[ Osobista Galeria ]




Tak sobie czytałam tego heha i pomyslalam napisze a co mi tam. Moze jeszcze ktoś żyje i tez skrobnie.
Miłych wakacji 2012 wszystkim. biggrin.gif
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Poniedziałek, 23 Maj 2016, 12:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LWG
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7662
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




Pozdrawiam fanów U2. biggrin.gif
  
Re: OFF-TOPIC
PostWysłano: Piątek, 28 Października 2016, 23:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
człowiek
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4966
Posty: 86


[ Osobista Galeria ]




Dziwnie jest po tylu latach wpaść na heha.
Ale jednocześnie to bardzo fajne uczucie, trochę czasu tu się spędziło, trochę ludzi się poznało i do tej pory ma się z nimi kontakt cool.gif

Pozdrawiam serdecznie
  
OFF-TOPIC
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 14 z 14  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010