Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia -> gdzie naprawiać samochód?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
gdzie naprawiać samochód?
PostWysłano: Środa, 23 Grudnia 2015, 09:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
koala
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7871
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




Zepsuł mi się samochód. zastanawiam się czy iść do autoryzowanego serwisu czy do niezależnego warsztatu. Znajomy namawiał mnie na ASO.W mojej okolicy naprawy gwarancyjne Toyota Gliwice wykonują w tym miejscu: serwistoyoty.pl/zima-juz-cie-nie-zaskoczy
  
Re: <koala> gdzie naprawiać samochód?
PostWysłano: Wtorek, 12 Lipca 2016, 19:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LWG
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7662
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




Gdzie jest taniej?
  
Re: gdzie naprawiać samochód?
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Czerwca 2018, 08:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
McCawley
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #8004
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




Wszystko zależy według mnie od tego, co konkretnie w samochodzie się zepsuło. Warto pamiętać, że niektóre używane części mogą kosztować całkiem sporo pieniędzy na różnych skupach. Jest tak szczególnie w przypadku katalizatorów. Na [REKLAMA] zaoferować mogą bardzo korzystne ceny. ;)
  
Re: gdzie naprawiać samochód?
PostWysłano: Poniedziałek, 16 Lipca 2018, 20:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trama
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #8031
Posty: 65


[ Osobista Galeria ]




A co sądzicie o oponach? Warto na nich oszczędzać? Ja staram się skupić się tylko i wyłącznie na bezpieczeństwie, zakupiłem swoje na [REKLAMA] i jestem bardzo zadowolony. Nie wydaje mi się, że kupowanie jakiś “używanych” ma jakikolwiek sens. Zawsze mają kiepskie bieżniki, więc szybko się popsują, to chyba logiczne, prawda? Nowe, solidne opony przydadzą się o wiele, wiele bardziej.
  
Re: gdzie naprawiać samochód?
PostWysłano: Niedziela, 21 Października 2018, 12:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
wrakpl
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #8069
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Jeśli chodzi o opony zdecydowanie polecam całoroczne opony od uniroyal. Sam takich używam i nie mam z nimi najmniejszych problemów. Na stronie producenta można też znaleść informacje na temat ich budowy czy inne ciekawe rzeczy typu testy [reklama]
  
gdzie naprawiać samochód?
Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010