Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Optyk w Łodzi
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Optyk w Łodzi
PostWysłano: Czwartek, 28 Lipca 2016, 19:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
jagna111
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7924
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Cześć, jakiego optyka z Łodzi mozecie mi polecić?
  
Re: <jagna111> Optyk w Łodzi
PostWysłano: Piątek, 29 Lipca 2016, 11:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LWG
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7662
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




Przyjedź do Lichenia Starego i pomódl się o uzdrowienie oczu. biggrin.gif
  
Re: <jagna111> Optyk w Łodzi
PostWysłano: Środa, 10 Sierpnia 2016, 12:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Julia33
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7935
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Najlepszy w Łodzi jest Salon optyczny SunLOOX na Al. Politechniki 1. Mieszkałam 20 lat w Łodzi i sama z niego korzystałam.
  
Re: Optyk w Łodzi
PostWysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 09:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trama
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #8031
Posty: 65


[ Osobista Galeria ]




Ja, jak poczułam, że wzrok mi się pogarsza, poszukałam najpierw informacji w internecie:) pewnie jak większość osób. No i jak przeczytałam artykuł [ciach], to stwierdziłam, że jestem dalekowidzem. A optyk to potwierdził (poszłam do firmowego salonu Acuvue, skoro to na ich stronie się "zdiagnozowałam"). Teraz noszę soczewki i w gruncie rzeczy jestem zadowolona, że to nic poważniejszego.
  
Optyk w Łodzi
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010