Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość -> Co zrobic gdy ona stracila chec na seks?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Co zrobic gdy ona stracila chec na seks?
PostWysłano: Czwartek, 09 Listopada 2006, 18:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek S
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6599
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Moja zona po prostu stracila pociag seksualny. Seks zmze to dla niej nie istniec, co wiecej uwaza ze jest niepotrzebny. Jak sie kochamy to czeka tylko zebym skonczyl i traktuje to jako ciezki obowiazek.
  
Re: <Marek S> Co zrobic gdy ona stracila chec na seks?
PostWysłano: Piątek, 10 Listopada 2006, 12:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Znajdź młodszy model. wink.gif
  
Re: <EDDY> Co zrobic gdy ona stracila chec na seks?
PostWysłano: Piątek, 10 Listopada 2006, 14:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Albo po prostu o mniejszym przebiegu.
  
Re: <Wujek Zed> Co zrobic gdy ona stracila chec na seks?
PostWysłano: Piątek, 10 Listopada 2006, 14:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pozioma
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #272
Posty: 262


[ Osobista Galeria ]




A żeby was...!!!!! zly.gif
A może się po prostu postaraj - może jej już po prostu zbrzydło małżeńskie łoże i należy jakieś urozmaicenia wprowadzić zanim zrobi to za ciebie ktoś inny wink.gif
  
Re: <Pozioma> Co zrobic gdy ona stracila chec na seks?
PostWysłano: Piątek, 10 Listopada 2006, 14:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




No właaaśnie, urozmaicenie eusa_clap.gif
Jakieś stringi se spraw, może pejczyk dla żony... albo po prostu spróbować do pupy ?
  
Re: <Marek S> Co zrobic gdy ona stracila chec na seks?
PostWysłano: Sobota, 25 Listopada 2006, 00:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Kup:

a) jej
b) sobie (?) wink.gif

spray do nosa. Podobno leczy z homoseksualizmu.
  
Re: <Marek S> Co zrobic gdy ona stracila chec na seks?
PostWysłano: Sobota, 25 Listopada 2006, 00:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Czy Twoja żona nosi kolczyki?

Bo według niejakiej pani Elżbiety (specjalność: tarot, astrologia, doradzanie na podstawie wyglądu i zachowania), jeśli są one długie, świadczy to o problemach w sferze seksualnej.

Może więc nadszedł czas, aby Twoja żona zmieniła kolczyki? wink.gif
  
Re: Co zrobic gdy ona stracila chec na seks?
PostWysłano: Sobota, 25 Listopada 2006, 01:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




A może niech się zmusza? W końcu Cię kocha, prawda? A Ty zrezygnuj z seksu (to chyba nie problem w miłości? lol.gif ).
  
Re: <little_wild_girl> Co zrobic gdy ona stracila chec na seks?
PostWysłano: Sobota, 25 Listopada 2006, 10:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




zgadzam sie z chlopakami
zmien ten model zanim sam zostaniesz zmieniony
  
Re: Co zrobic gdy ona stracila chec na seks?
PostWysłano: Środa, 13 Grudnia 2006, 23:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Blanka:)
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6618
Posty: 17


[ Osobista Galeria ]




Wiesz... czasami tak jest, że kobieta traci chec na sex i bardzo czesto jest to wynikiem zaburzen hormonalnych badz ma jakies problemy o ktorych nie mowi a wtedy intymnosc schodzi na dalszy plan... może szczera rozmowa cos załatwi...
  
Re: Co zrobic gdy ona stracila chec na seks?
PostWysłano: Piątek, 24 Lipca 2015, 14:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kerk
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7884
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




Spróbuj ją na nowo rozkochać w sobie. Kup jakieś fajne fatałaszki. Ja ostatnio kupiłem swojej kobiecie balerinki damskie, jak te i poprosiłem kobietę, żeby mi się w nich pokazała bez niczego innego. Spędziliśmy potem upojne chwile w sypialni. do tej pory [przechodzą mnie ciarki...
  
Re: Co zrobic gdy ona stracila chec na seks?
PostWysłano: Czwartek, 03 Listopada 2016, 17:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
annadekiel
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7958
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Może po prostu się znudziła? trzeba coś wykombinować a nie mechanicznie powtarzać te same czynności...
  
Re: <Marek S> Co zrobic gdy ona stracila chec na seks?
PostWysłano: Niedziela, 04 Grudnia 2016, 11:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Szlaban na kaskę i ochota na sex zaraz wróci :D
  
Re: Co zrobic gdy ona stracila chec na seks?
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Września 2018, 13:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
maciejka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #8059
Posty: 22


[ Osobista Galeria ]




Niestety ale jest tak u mnie. Ogólnie to zawsze lubiłam seks, ale obecnie nie mam ochoty na zbliżenia i zastanawiam sie co jest powodem. Nie biorę tabletek antykoncepcyjnych, zrobiłam sobie również badania aby zobaczyć czy wszystko jest ok I jest.....

Zastanawiałam się nad tymi tabletkami na libido:
https://intymnosc.pl/pl/libido-u-kobiet/1638-libido-therapy-hit-nr-1-n a-libido.html

Myślicie,ze coś takiego moze zadziałać?
  
Co zrobic gdy ona stracila chec na seks?
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010