Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Zaloguj się, by pozbyć się reklam
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> pomoc w wyborze
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
pomoc w wyborze
PostWysłano: Środa, 01 Czerwca 2016, 23:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Anethaa
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #7927

[ Osobista Galeria ]

Witam, wiem, że to troche dziwny temat,ale budujemy z mężem dom i teraz przyszła pora na zakładanie szamba.Z wielu opcji zdecydowaliśmy się na szambo betonowe.Szukamy jakiegoś pożądnego, solidnego,które przetrwa przez lata z długą gwarancją i w miarę tanie.Właśnie ile może kosztować takie szambo?Ktoś może wie jak to wygląda?
Ja znalazłam tutaj w miarę tanie
szamba.eu/cennik/
Myślę, że skorzystam z tej oferty. A Wy co polecacie?

Re: <Anethaa> pomoc w wyborze
PostWysłano: Piątek, 03 Czerwca 2016, 15:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LWG
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #7662

[ Osobista Galeria ]

Kanalizację. wink.gif

Re: pomoc w wyborze
PostWysłano: Środa, 11 Stycznia 2017, 15:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mycha
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #7969

[ Osobista Galeria ]

Kompletnie się w tym nie orientuję. Nie lepiej zasięgnąć porady znajomych którzy posiadają już własne domy? Zawsze to bardziej sprawdzona opinia niż ta na forum w internecie :)

pomoc w wyborze
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
busy Brukselaliczniki na wodę wrocławKermi grzejniki wrocław Purmoegt, temperatura spalin, ciśnienie doładowania, podciśnienie, temperatura oleju auto gauge siśnienie oleju, temperatura wody, afr, ciśnienie paliwa, obrotomierz||odsyłam do tej strony
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010