Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Zaloguj się, by pozbyć się reklam
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Plany na wakacje
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Plany na wakacje
PostWysłano: Środa, 16 Marca 2016, 17:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
jagna111
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #7924

[ Osobista Galeria ]

Jakie macie plany na wakacje? Ja koniecznie muszę jeszcze raz zobaczyć Islandię. Byłam tam rok temu, ale z tego co przeglądałam organizacje takich podróży w tym roku są jeszcze lepsze planuję wyjazd we wrześniu

Re: Plany na wakacje
PostWysłano: Czwartek, 17 Marca 2016, 12:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kerk
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #7884

[ Osobista Galeria ]

No my chcieliśmy jechać teraz na taką objazdówkę po Europie, ale niestety miałem stłuczkę :( Co prawda likwidacja szkody komunikacyjnej dzięki tej firmie z Gliwic i nie będzie mnie nic kosztować, ale mimo wszystko chwilę trzeba czekać i plany nam się posypały ;( a miało być tak pięknie...

Re: Plany na wakacje
PostWysłano: Czwartek, 12 Stycznia 2017, 15:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mycha
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #7969

[ Osobista Galeria ]

W jakiej porze roku najlepiej jest lecieć do Islandii? Myślimy się tam wybrać na urlop :-)

Plany na wakacje
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
wczasy nad morzem Sopot kwatery noclegi nad morzemPreparat grzybobójczy SAVO przeciw pleśni i grzybom sciennym savo Savo Boramon VacoSachverständiger KarlsruheGooglle||ciąg dalszy
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010