Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Reklama firmy
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Reklama firmy
PostWysłano: Czwartek, 28 Lipca 2016, 12:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kerk
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7884
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad dodatkową reklamą mojej firmy. Na obecną chwilę mam stronę internetową oraz konta na fb i twitterze. Znajomy polecił mi agencję medialną: testimo.pl jednak nie jestem pewny, czy wynajęcie firmy się opłaca. W sumie social media ogarniam sam (choć nie w takim stopniu jakbym chciał), a nie wiem, czy pozycjonowanie się opłaca. Stąd moje pytanie: myślicie, że warto zainwestować w pozycjonowanie? Daje to jakieś wyniki?
  
Re: <kerk> Reklama firmy
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Sierpnia 2016, 19:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LWG
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7662
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




Nie wiem, co to jest pozycjonowanie, ale myślę, że to się opłaca, ponieważ nie znam Twojej firmy. wink.gif
  
Re: Reklama firmy
PostWysłano: Środa, 25 Stycznia 2017, 13:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mycha
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7969
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




Ceny pozycjonowania w cale nie są wysokie w stosunku do otrzymywanych dzięki temu zysków, więc myślę że się opłaca :-)

- - - -
  
Re: Reklama firmy
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Lutego 2017, 01:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ewa90
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7976
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Zdecydowanie się opłaca. Trzeba tylko zadbać o to, żeby wszystkie szczegóły transakcji były zrealizowane. Jeśli sami zatrudniamy ludzi do pracy, to warto zerknąć na jakiś darmowy program do faktur, żeby się z tym nie męczyć :)
  
Re: Reklama firmy
PostWysłano: Sobota, 25 Lutego 2017, 17:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
daroo
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7980
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Wiesz, jeśli Twoja stronka wyświetla się na 10 str, a inna na 1 to jest różnica. Większość ludzi kliknie w to pierwsze, bo skoro jest na przodzie to coś musi w tym być ;) Sam korzystam z usług foxstrategy.pl i jestem naprawdę zadowolony wink.gif
  
Re: Reklama firmy
PostWysłano: Sobota, 08 Kwietnia 2017, 18:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Drogowy
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7987
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Wpisz w stopkę nawę firmy i już masz jedneko linka :)
  
Re: Reklama firmy
PostWysłano: Środa, 19 Kwietnia 2017, 13:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Loppek765
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7988
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




O pozycjonowaniu wiele ciekawych artykułów znajdziecie na blogu max-pozycjonowanie.pl/
  
Re: Reklama firmy
PostWysłano: Wtorek, 06 Czerwca 2017, 11:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andrzejewskim
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7996
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Myślę że najlepiej promować się szeroko w obrębie zarówno wyszukiwarki Google, jak i poszczególnych kanałach social media.
Aktualnie dla promocji biznesu penguinbehaviour.pl to jest wydaje się już być wybór konieczny, bez widoczności w Google ani rusz. Dodatkowo wybrać dla konkretnego profilu działalności dane kanał mediów społecznościowych i można zacząc zdobywac nowe rynki :)
  
Re: Reklama firmy
PostWysłano: Wtorek, 04 Lipca 2017, 13:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
McCawley
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #8004
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




Nie zawsze seo dać może odpowiednie rezultaty, bo różnego rodzaju firm jest dzisiaj naprawdę bardzo dużo. Ciężko jest wybić się ponad konkurencję.
  
Reklama firmy
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010