Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Smakosze -> jak pogodzić odchudzanie z pasją jedzenia?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
jak pogodzić odchudzanie z pasją jedzenia?
PostWysłano: Środa, 02 Września 2009, 18:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moonlightsonata
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7443
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




No właśnie, jak?
Kocham jeść, ale zauważam, że tu i ówdzie przybywa mi ciałka.
Nie chcę rezygnować z ulubionych smakołyków, a ograniczanie się mi nie wychodzi.
Może najlepszym rozwiązaniem byłyby jakieś tabletki, tzw. suplementy diety? To takie modne ostatnio... Słyszałam sporo pozytywnych opinii o marce [******]. Może warto spróbować takich alternatywnych sposobów na zgrabną sylwetkę..
Co o tym sądzicie?



[******] Pod długim czasie..ale wyczyszczone z reklamy oozz
  
Re: <moonlightsonata> jak pogodzić odchudzanie z pasją jedzenia?
PostWysłano: Czwartek, 03 Września 2009, 08:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




I znowu kryptoreklama:( rzygać się chce... crazy.gif
  
Re: jak pogodzić odchudzanie z pasją jedzenia?
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Lutego 2010, 21:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
CezaryZG
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3690
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




jest taki program na TVNStyle gotuj i chudnij czy cos takiego. Mozna ugotować to samo tylko z innych mniej kalorycznych składników i podobno się nie tyje a nawet chudnie. Wypróbuj :)
  
Re: jak pogodzić odchudzanie z pasją jedzenia?
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Lutego 2016, 17:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Phangan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7923
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




u mnie jedynym rozwiązaniem które byłam w stanie wprowadzić w życie było chudnięcie przez sport, a nie diety. Nie jest to może rozwiązanie idealne, ale przynajmniej nie porzucam diety po 2 tygodniach i efekty są dzięki temu lepsze
  
Re: jak pogodzić odchudzanie z pasją jedzenia?
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Lutego 2016, 13:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LWG
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7662
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




Nie jeść kolacji.
  
Re: jak pogodzić odchudzanie z pasją jedzenia?
PostWysłano: Wtorek, 29 Listopada 2016, 19:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Phangan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7923
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




moim zdaniem to tylko sport. Przynajmniej w moim przypadku, nie jestem w stanie odmówić sobie czegokolwiek jeśli chodzi o jedzenie
  
Re: jak pogodzić odchudzanie z pasją jedzenia?
PostWysłano: Sobota, 25 Lutego 2017, 18:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
esttt
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7981
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




zaakceptować siebie?
  
Re: jak pogodzić odchudzanie z pasją jedzenia?
PostWysłano: Sobota, 08 Kwietnia 2017, 18:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Drogowy
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7987
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Sport ile spalisz tyle zjesz :)
  
Re: jak pogodzić odchudzanie z pasją jedzenia?
PostWysłano: Środa, 11 Kwietnia 2018, 08:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
prostefan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7968
Posty: 23


[ Osobista Galeria ]




Wybierać tylko zdrowe produkty i spożywać posiłki częściej, ale w mniejszych ilościach. Odchudzanie nie powinno kojarzyć się z głodówką, to największy problem osób odchudzających się. Tylko zbilansowana dieta, może przynieść odpowiednie efekty.
  
jak pogodzić odchudzanie z pasją jedzenia?
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Smakosze

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010