Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Zaloguj się, by pozbyć się reklam
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Guns N' Roses -> Ulubiona piosenka Guns'ów
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Ulubiona piosenka Guns'ów
PostWysłano: Sobota, 18 Kwietnia 2009, 15:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
daisy m
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)

Użytkownik #7407

[ Osobista Galeria ]

jaka jest wasza ulubiona piosenka legendarnych Guns N' Roses?:))
Moja to November Rain:))) wspomnienia, sentyment i ten smutek...

Re: <daisy m> Ulubiona piosenka Guns'ów
PostWysłano: Sobota, 18 Kwietnia 2009, 18:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel

Użytkownik #223

[ Osobista Galeria ]

"November Rain" jest OK, w teledysku występowała wcale ładna modelka. ;)
Ale największy sentyment mam do "Welcome to the Jungle", był to pierwszy utwór Gunsów, który usłyszałem.

Re: Ulubiona piosenka Guns'ów
PostWysłano: Środa, 22 Czerwca 2016, 15:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bhugya
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #7928

[ Osobista Galeria ]

Jak dla mnie November Rain albo don't cry. Przy November rain uwielbiam teledysk. Przedstawia fajna historie. Ponadto te brzmienia gitary po prostu mnie oszałamiają. Zresztą lubię wszystkie utwory tego zespołu i nie ukrywam że bardzo często ich słucham.

Re: Ulubiona piosenka Guns'ów
PostWysłano: Poniedziałek, 27 Marca 2017, 13:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
adwww
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #7984

[ Osobista Galeria ]

Don't cry to dla mnie zdecydowanie numer 1 :)

Ulubiona piosenka Guns'ów
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Guns N' Roses

Strona 1 z 1  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
busy Brukselaliczniki na wodę wrocławKermi grzejniki wrocław Purmoegt, temperatura spalin, ciśnienie doładowania, podciśnienie, temperatura oleju auto gauge siśnienie oleju, temperatura wody, afr, ciśnienie paliwa, obrotomierz||gotowe spółki warszawa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010