Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Zaloguj się, by pozbyć się reklam
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Smakosze -> jak pogodzić odchudzanie z pasją jedzenia?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
jak pogodzić odchudzanie z pasją jedzenia?
PostWysłano: Środa, 02 Września 2009, 18:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moonlightsonata
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #7443

[ Osobista Galeria ]

No właśnie, jak?
Kocham jeść, ale zauważam, że tu i ówdzie przybywa mi ciałka.
Nie chcę rezygnować z ulubionych smakołyków, a ograniczanie się mi nie wychodzi.
Może najlepszym rozwiązaniem byłyby jakieś tabletki, tzw. suplementy diety? To takie modne ostatnio... Słyszałam sporo pozytywnych opinii o marce [******]. Może warto spróbować takich alternatywnych sposobów na zgrabną sylwetkę..
Co o tym sądzicie?

[******] Pod długim czasie..ale wyczyszczone z reklamy oozz

Re: <moonlightsonata> jak pogodzić odchudzanie z pasją jedzenia?
PostWysłano: Czwartek, 03 Września 2009, 08:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik

Użytkownik #21

[ Osobista Galeria ]

I znowu kryptoreklama:( rzygać się chce... crazy.gif

Re: jak pogodzić odchudzanie z pasją jedzenia?
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Lutego 2010, 21:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
CezaryZG
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #3690

[ Osobista Galeria ]

jest taki program na TVNStyle gotuj i chudnij czy cos takiego. Mozna ugotować to samo tylko z innych mniej kalorycznych składników i podobno się nie tyje a nawet chudnie. Wypróbuj :)

PostWysłano: Poniedziałek, 08 Lutego 2016, 17:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Phangan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #7923

[ Osobista Galeria ]

u mnie jedynym rozwiązaniem które byłam w stanie wprowadzić w życie było chudnięcie przez sport, a nie diety. Nie jest to może rozwiązanie idealne, ale przynajmniej nie porzucam diety po 2 tygodniach i efekty są dzięki temu lepsze

PostWysłano: Poniedziałek, 22 Lutego 2016, 13:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LWG
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #7662

[ Osobista Galeria ]

Nie jeść kolacji.

PostWysłano: Wtorek, 29 Listopada 2016, 19:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Phangan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #7923

[ Osobista Galeria ]

moim zdaniem to tylko sport. Przynajmniej w moim przypadku, nie jestem w stanie odmówić sobie czegokolwiek jeśli chodzi o jedzenie

PostWysłano: Sobota, 25 Lutego 2017, 18:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
esttt
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #7981

[ Osobista Galeria ]

zaakceptować siebie?

PostWysłano: Sobota, 08 Kwietnia 2017, 18:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Drogowy
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #7987

[ Osobista Galeria ]

Sport ile spalisz tyle zjesz :)

jak pogodzić odchudzanie z pasją jedzenia?
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Smakosze

Strona 1 z 1  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze ceny na grzejniki płytowe Kermi grzejniki kermi wrocław Kermi K22 V22 stalowe płytowe zamiast żeliwnychwczasy nad morzem Rozewie domki noclegi nad morzemsygnały forexbramy ppoż||srodki czystosci fair play plus maszyny czyszczace
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010