Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Zaloguj się, by pozbyć się reklam
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Inwestować w działkę czy wynajmować
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Inwestować w działkę czy wynajmować
PostWysłano: Wtorek, 05 Stycznia 2016, 14:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ninak
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #7868

[ Osobista Galeria ]

Stoję właśnie przed wyborem czy wynając nowy biurowiec czy zainwestować w działki inwestycyjne tutaj metropolis.pl i nie być od nikogo zależnym. Na inwestycję muszę wziąć kredyt, ale wynajem to podobne kwoty za nic. Czego się spodziewać? Myślicie, że będą w którejś z tych opcji jakieś nieoczywiste koszty, o których mogłem nie pomyśleć?

Re: Inwestować w działkę czy wynajmować
PostWysłano: Czwartek, 07 Stycznia 2016, 13:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kerk
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #7884

[ Osobista Galeria ]

Ale znasz się w ogóle na tym? Dla mnie budowa domu była czarną magią, a co dopiero biurowca. Głupie rury stalowe mnie przerosły, choć na szczęście znalazłem bardzo dobrą firmę euromixstal.pl/stal-czarna/rury/bez-szwu moim zdaniem powinieneś mierzyć siły na zamiary, bo to nie tylko o koszty tu chodzi. Przecież to na pewno potrwa, zanim inwestycja się zwróci. Masz na to nerwy?

PostWysłano: Środa, 19 Kwietnia 2017, 13:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Loppek765
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #7988

[ Osobista Galeria ]

Najpierw podlicz wszystkie koszty w obu przypadkach

PostWysłano: Piątek, 12 Maj 2017, 14:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bennn
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #7992

[ Osobista Galeria ]

moim zdaniem lepszą opcją jest jednak wynajem

PostWysłano: Wtorek, 04 Lipca 2017, 13:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
McCawley
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #8004

[ Osobista Galeria ]

Też wydaje mi się, ze lepiej jest wynajmować.

Re: <McCawley> Inwestować w działkę czy wynajmować
PostWysłano: Czwartek, 17 Sierpnia 2017, 08:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sylwia4012
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #7821

[ Osobista Galeria ]

Czy inwestowanie w nieruchomości jest opłacalne? Można wiele zyskać jeśli teraz zainwestuje sie w jakieś dobre nieruchomości. Oczywiście można też dużo stracić, aczkolwiek chyba jak znajdzie się jakąś ciekawą ofertę to się zyska? Co o tym sądzicie?

Inwestować w działkę czy wynajmować
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
pobyt nad morzem Białogóra agroturystyka wakacje nad morzemZawór upustowy, symulatory zawarów Blow OFF akcesoria tuningoweGrzejniki płytowe Kermi we Wrocławiu Tanie Grzanie grzejniki purmo we wrocławiu Sklep z grzejnikami Wrocław - Tanie GrzaniePolecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.||z logo http://jotankalendarze.pl/
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010