Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Inwestować w działkę czy wynajmować
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Inwestować w działkę czy wynajmować
PostWysłano: Wtorek, 05 Stycznia 2016, 14:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ninak
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7868
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Stoję właśnie przed wyborem czy wynając nowy biurowiec czy zainwestować w działki inwestycyjne tutaj metropolis.pl i nie być od nikogo zależnym. Na inwestycję muszę wziąć kredyt, ale wynajem to podobne kwoty za nic. Czego się spodziewać? Myślicie, że będą w którejś z tych opcji jakieś nieoczywiste koszty, o których mogłem nie pomyśleć?
  
Re: Inwestować w działkę czy wynajmować
PostWysłano: Czwartek, 07 Stycznia 2016, 13:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kerk
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7884
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




Ale znasz się w ogóle na tym? Dla mnie budowa domu była czarną magią, a co dopiero biurowca. Głupie rury stalowe mnie przerosły, choć na szczęście znalazłem bardzo dobrą firmę euromixstal.pl/stal-czarna/rury/bez-szwu moim zdaniem powinieneś mierzyć siły na zamiary, bo to nie tylko o koszty tu chodzi. Przecież to na pewno potrwa, zanim inwestycja się zwróci. Masz na to nerwy?
  
Re: Inwestować w działkę czy wynajmować
PostWysłano: Środa, 19 Kwietnia 2017, 13:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Loppek765
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7988
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Najpierw podlicz wszystkie koszty w obu przypadkach
  
Re: Inwestować w działkę czy wynajmować
PostWysłano: Piątek, 12 Maj 2017, 14:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bennn
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7992
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




moim zdaniem lepszą opcją jest jednak wynajem
  
Re: Inwestować w działkę czy wynajmować
PostWysłano: Wtorek, 04 Lipca 2017, 13:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
McCawley
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #8004
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




Też wydaje mi się, ze lepiej jest wynajmować.
  
Re: <McCawley> Inwestować w działkę czy wynajmować
PostWysłano: Czwartek, 17 Sierpnia 2017, 08:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sylwia4012
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7821
Posty: 28


[ Osobista Galeria ]




Czy inwestowanie w nieruchomości jest opłacalne? Można wiele zyskać jeśli teraz zainwestuje sie w jakieś dobre nieruchomości. Oczywiście można też dużo stracić, aczkolwiek chyba jak znajdzie się jakąś ciekawą ofertę to się zyska? Co o tym sądzicie?
  
Re: Inwestować w działkę czy wynajmować
PostWysłano: Niedziela, 07 Stycznia 2018, 11:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
happier
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #8030
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




Przede wszystkim przelicz koszta i sprawdź czy opłaca ci się to robić ;)
  
Inwestować w działkę czy wynajmować
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010