Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe -> ¦wiat³owód
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
¦wiat³owód
PostWys³ano: Czwartek, 07 Wrze¶nia 2017, 21:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kroplik
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
U¿ytkownik #8011
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




Hej!

Chcia³bym Was gor±co zachêciæ do zmiany ³±cza internetowego na ¶wiat³owody. Dziêki nim jako¶æ po³±czenia znacz±co wzrasta, nie ma lagów w grach, a przede wszystkim zwiêksza siê prêdko¶æ pobierania. Osobi¶cie polecam najpierw przeczytaæ artyku³ [url]http://katowice.naszemiasto.pl/artykul/tradycyjny-kabel-wi-fi-a-m oze-swiatlowod-jak-najlepiej,4230544,art,t,id,tm.html, a je¶li przekonacie siê do ¶wiat³owodów, to zapraszam do dostawców Internetu, ¿eby przej¶æ na to ³±cze :)
  
Re: <kroplik> ¦wiat³owód
PostWys³ano: Czwartek, 12 Pa¼dziernika 2017, 20:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
U¿ytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




a reklama jest p³atna
  
Re: ¦wiat³owód
PostWys³ano: Pi±tek, 01 Listopada 2019, 22:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gigi
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
U¿ytkownik #8104
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Witam wszystkie mi³e mordki obecne na tym forum : )
  
Re: <gigi> ¦wiat³owód
PostWys³ano: Pi±tek, 01 Listopada 2019, 22:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Sta³y uczestnik
Sta³y uczestnik
 
U¿ytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Mi³± mordkê to mia³a moja sunia. Tak¿e zwa¿ co piszesz, bo to nie jest forum samych smarkaczy.
  
¦wiat³owód
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materia³ów w ca³o¶ci lub czê¶ci jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu s± chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010