Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Zaloguj się, by pozbyć się reklam
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Joga -> Czy masz ochotę powiedzieć coś o Twojej dzisiejszej praktyce Idź do strony 1, 2, 3 ... 51, 52, 53
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Czy masz ochotę powiedzieć coś o Twojej dzisiejszej praktyce
PostWysłano: Czwartek, 03 Października 2013, 04:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
q0q0q0
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #2834

[ Osobista Galeria ]

poza tym nierozerwalną część praktyki tworzą doznania estetyczne, nie pogardzisz chyba tymi z elephantjournal, np:
http://www.elephantjournal.com/2013/07/enlightenment-photographs-of-ra chel-brathen-adult-anais-benoudiz/

[aplauz]

Re: <q0q0q0> Czy masz ochotę powiedzieć coś o Twojej dzisiejszej praktyce
PostWysłano: Czwartek, 03 Października 2013, 10:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mnemozyne
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #7429

[ Osobista Galeria ]

Piękne, inspirujące
eusa_clap.gif
może się zdziwisz - zdarzało mi się przyłapać na treningu grupowym lśnienie jogi ponad niedostatkami urody.

ostatnio rzadziej...

don`t give up, mnemozyne, don`t give up...

PostWysłano: Sobota, 08 Lutego 2014, 23:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
modest
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #227

[ Osobista Galeria ]

zainteresowanych rozmową na tematy jogowe zapraszam na moodest.blogspot.com

PostWysłano: Wtorek, 11 Lutego 2014, 14:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
q0q0q0
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #2834

[ Osobista Galeria ]

te trzy rzeczy: sztuka, żeglarstwo i joga łączy w całość jedno: wolność. prawdziwy z ciebie wilk morski ;-) ale tam właściwie starsze rzeczy niż na heh są.

PostWysłano: Środa, 24 Września 2014, 11:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bbeataa
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #7841

[ Osobista Galeria ]

ja od samego początku sama ćwiczę jogę, kupiłam poradniki i sprzęt na JogaStyl.pl i z dnia na dzień widzę że umiem już więcej i zapamiętuje o co w tym wszystkich chodzi.

PostWysłano: Wtorek, 23 Czerwca 2015, 01:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
modest
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #227

[ Osobista Galeria ]

Chcę na stronie "Praktykować jogę po ludzku.Donna Fahri" podać namiary na hehową jogę. Ok, czy nie OK?

Re: <modest> Czy masz ochotę powiedzieć coś o Twojej dzisiejszej praktyce
PostWysłano: Środa, 29 Lipca 2015, 10:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mnemozyne
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #7429

[ Osobista Galeria ]

a czemu?

Re: <mnemozyne> Czy masz ochotę powiedzieć coś o Twojej dzisiejszej praktyce
PostWysłano: Czwartek, 30 Lipca 2015, 00:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
modest
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #227

[ Osobista Galeria ]

tam się udzielam. żeby czytelnicy "Praktykować
...." mogli przeczytać hehowe dyskusje

PostWysłano: Piątek, 15 Września 2017, 23:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
q0q0q0
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #2834

[ Osobista Galeria ]

Pamiętam jak gdzieś kiedyś w jakiejś książce Iyengara wyczytałem że szczerze odradza masaże, bo ilekroć był na takim, to w następnych dniach nie mógł chodzić i czuł się dosłownie połamany. W zasadzie wierzyłem w to dosyć długo trzymając na dystans łapska masażystów od mojego kręgosłupa, aż jednak nadarzyła się trochę przypadkowo sposobność by to zweryfikować. Przyznam że sam masaż był bolesny jak cholera. Naciskanie z całych sił łokciem na wiązadła kości krzyżowej, bioder, kręgosłupa. Ja - taki elastyczny jak mi się wydawało porozciągany, myślałem że zdechnę z bólu - ku dziwnej satysfakcji masażysty. Ale... powiem tak - było to jednak także zaskoczenie jednak dla masażysty - gościa z wieloletnią praktyką - absolutnie nie czułem żadnych boleści ani po zabiegu, ani w ciągu następnych dni. W sumie więc ... panie Iyengar, o co panu chodziło, he?

PostWysłano: Czwartek, 02 Listopada 2017, 00:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
modest
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #227

[ Osobista Galeria ]

cieszę się,ze się odezwałeś. To duża niespodzianka fiir mich.

Czy masz ochotę powiedzieć coś o Twojej dzisiejszej praktyce
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Joga

Strona 53 z 53  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
||fotografia artystyczna warszawa artpn.com.pl fotograf artystyczny
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010