Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Wszystko o nowym albumie Idź do strony 1, 2, 3 ... 25, 26, 27
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Jak myślisz - kiedy doczekamy się nowego albumu U2?
a) w 2007r.
18%
 18%  [8]
b) w 2008r.
63%
 63%  [28]
c) w 2009r.
11%
 11%  [5]
d) jeszcze później
2%
 2%  [1]
e) nie doczekamy się
4%
 4%  [2]
Wszystkich Głosów : 44

Re: Wszystko o nowym albumie
PostWysłano: Piątek, 09 Lutego 2007, 13:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Fledge
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2270
Posty: 463


[ Osobista Galeria ]




Zgadzam sie. Takie 40 na przyklad - ponoc nagrywali to tylko 40 min, a efekt porażający. Albo pierwsze trzy plyty które powstaly w przeciagu 4 lat.
  
Re: Wszystko o nowym albumie
PostWysłano: Piątek, 09 Lutego 2007, 15:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Fledge :
Zgadzam sie. Takie 40 na przyklad - ponoc nagrywali to tylko 40 min, a efekt porażający. Albo pierwsze trzy plyty które powstaly w przeciagu 4 lat.


Tyle, że wtedy grali pod presją. W przypadku 40 było to związane z koniecznością zwolnienia studia nagraniowego. Częstotliwość wydawnia pierwszych płyt była natomiast niewątpliwie związana z koniecznością wypracowania sobie odpowiedniej pozycji (również finasowej)w przemyśle muzycznym.

W chwili obecnej na U2 nie spoczywa już żadna presja. Oni naprawdę nie muszą już nic wydawać. Pd względem artystycznym i finasowym mają już wypracowany wielki kapitał - mogą trwać jako żyjąca legenda. Chyba każdy artysta dąży do osiągnięcie takiego komfortu pracy.

Pewnie członkowie zespołu mają bardziej sprecyzowane plany odnośnie daty wydanie albumu. Po co jednak oficjalnie ogłaszać, że album zostanie wydany np. w 2008r. Jeśli coś się po drodze wydarzy to doszłoby do nieciekawej sytuacji. Podczas nagrywania HTDAAB najbardziej irytujące były właśnie pół-oficjalne informacje o dacie premiery albumu, która była odwlekana coraz bardziej w czasie.

kubau2 :
Tak jak powiedział Atomic Mario (uważam cię za wzór fana U2 i bardzo cenię twoje wypowiedzi)


Dziękuję za miłe słowa wink.gif
  
Re: Wszystko o nowym albumie
PostWysłano: Piątek, 09 Lutego 2007, 17:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kubau2
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6590
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




Tak jest!!! Atomic mario ma rację. Według mnie niech chlopcy w spokoju bez presji stworza kolejne dzielo na miare Joshua Tree. A podawanie kolejnych niepewnych terminów wydania nowego albumu jest rzeczywiscie irytujace. Pomyślcie co muszą już od lat przeżywać fani Guns'N'Roses ?? wink.gif
  
Re: Wszystko o nowym albumie
PostWysłano: Piątek, 09 Lutego 2007, 22:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Koziol
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1386
Posty: 503


[ Osobista Galeria ]




Hehe na gunsach bylem wychowywany przez starszego brata i powiem szczerze sam czekalem na koncert i czekam na moment wielkiego comeback w pelnym skladzie... a Chinese Democracy calkiem dobra plyta :)
  
Re: Wszystko o nowym albumie
PostWysłano: Sobota, 10 Lutego 2007, 13:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Fledge
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2270
Posty: 463


[ Osobista Galeria ]




Cytat:

W chwili obecnej na U2 nie spoczywa już żadna presja. Oni naprawdę nie muszą już nic wydawać. Pd względem artystycznym i finasowym mają już wypracowany wielki kapitał - mogą trwać jako żyjąca legenda. Chyba każdy artysta dąży do osiągnięcie takiego komfortu pracy.


I to jest chyba ich najwiekszy problem...
  
Re: Wszystko o nowym albumie
PostWysłano: Sobota, 10 Lutego 2007, 21:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JustinHawkins
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6103
Posty: 1174


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
I to jest chyba ich najwiekszy problem...


I właśnie dlatego powinni sami sobie narzucić pewne reguły. Na przykład datę, do której skończą album.
  
Re: <JustinHawkins> Wszystko o nowym albumie
PostWysłano: Sobota, 10 Lutego 2007, 22:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lightmyway
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1694
Posty: 203


[ Osobista Galeria ]




Generalnie zgadzam się z Justinem - im U2 ma więcej czasu na babranie się z materiałem, tym gorzej.
Nie chodzi o to, że jeżeli bedą nagrywać x miesięcy, to bedzie lepiej niż jakby nagrywali y miesięcy. Najważniejsze jest to, by wyczuli odpowiedni moment na to, by pozwolić swemu dziecku iść w świat. Dla mnie ideałem pod tym względem była płyta POP - skończyli nad nią pracę dokładnie wtedy kiedy powinni. W efekcie dostaliśmy materiał, który może nie jest dopracowany w 100 proc., ale który nie zatracił tej swoistej chropowatej prawdziwości (w przeciwienstwie do poźniejszych albumów wyheblowanych jak stół). Dlatego z przerażeniem wysłuchiwałem jakiś mglistych zapowiedzi Bono, że trzeba by ten album nagrać jeszcze raz i trochę go dopracować (na szczeście szanse na to są znikome).

Jak dla mnie data wydania nowego albumu w tym roku jest nieralna, obstawiam na końcówkę 2008.
  
Re: Wszystko o nowym albumie
PostWysłano: Niedziela, 11 Lutego 2007, 12:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




JustinHawkins :
Cytat:
I to jest chyba ich najwiekszy problem...


I właśnie dlatego powinni sami sobie narzucić pewne reguły. Na przykład datę, do której skończą album.


A skąd wiesz, że oni sobie jakieś daty nie określili. Mogą mieć jakieś bardziej skonkretyzowane plany, którymi nie konieczne muszą się dzielić z fanami i mediami. Jeśli te plany z jakiegoś powodu nie wypalą to nie będzie niezręcznej sytuacji, tłumaczenia się itp. Znacie może jakiś inny zespół który mając wypracowaną taką pozycję w świecie muzycznym jak U2 narzuca sobie z góry jakieś sztywne ramy czasowe pracy nad nowym albumem, niezależnie od tego czy ma już wypracowaną koncepcję brzmienia nowego materiału?
  
Re: Wszystko o nowym albumie
PostWysłano: Niedziela, 11 Lutego 2007, 16:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




bob :
Wczoraj miałem przyjemność rozmawiać z naszą Agą Kręglewską i mam dla Was pomyślną wiadomość otóż w studiu nagraniowym w Dublinie panuje już dość spory charmider chociaż że chłopaki ponoć jeszcze nie nagrywają ale spoczko pewnie niedługo zaczną jeśli będę wiedział coś więcej od Agi dam znać na razie napisała mi tylko że nie było ich w studio jak ona tam była powiedział jej o tym nijako Sam O'Sulivan...

P.S.Macie serdeczne pozdrowionka od Agi wink.gif
  
Re: Wszystko o nowym albumie
PostWysłano: Piątek, 30 Marca 2007, 20:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




W dzisiejszym wydaniu magazynu Rolling Stone Edge ogłosił, że zespół jest obecnie w trakcie prac nad nowym materiałem. Podkreślił, że współpraca z Rickiem Rubinem daje fascynujące efekty. Najbardziej intrygująca jest jednak odpowiedź Edka na pytanie czy zespół nagra jeszcze kiedyś album przy współpracy z Eno i Lanois. "Będziesz zakoczony jak to szybko się wydarzy" - tak rzekł Edge. shock.gif

Z mniej oficjalnych rzeczy - wręcz plotkarskich.

Ludwik (zooshi) na U2.pl:

Cytat:
Właśnie dostałem świeżą plotę. Plota pochodzi od dziewczyny, która
nie za bardzo się zna na U2, co nawet dodaje jej wiarygodności.
Do rzeczy:
Pracuje ona w Irlandii w księgowości. Jej szef obsługuje księgowość
jakiejś kobiety, która posiada zamek we Francji. Rzecz w tym, że
zamek ten ma zostać wynajęty zespołowi na 3-miesiące. Nie wiem, jak
wy, ale dla mnie to jest zwiastun nowej płyty.
Przydałoby się oczywiście potwierdzenie z innego źródła, więc
nadstawiajcie uszu.
Pozdrawiam
  
Re: <Atomic_Mario> Wszystko o nowym albumie
PostWysłano: Sobota, 31 Marca 2007, 08:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rew10
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3737
Posty: 71


[ Osobista Galeria ]




Jak sa w polowie, tzn. ze maja 5 piosenek z blizej jeszcze nieokreslona aranzacja.... takze przed nami jeszcze dluuuuuuuuuuga droga. crazy.gif
  
Re: Wszystko o nowym albumie
PostWysłano: Wtorek, 26 Czerwca 2007, 10:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
piotrek85
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2039
Posty: 179


[ Osobista Galeria ]




A ja mam takie pytanie związane z nowym albumem. Bo tydzień temu bodajże w niedzielnym Minimaxie Piotra Kaczkowskiego podobno byla puszczana nowa piosenka U2. Kaczkowski coś tam mówił o nowym U2 i wogóle niestety piosenki nie slyszałem, bo za późno włączyłem radyjko. sad.gif

Może ktoś tego słuchał i mi wyjaśni czy było coś takiego bo nigdzie informacji o tym nie mogę znaleźć
  
Re: Wszystko o nowym albumie
PostWysłano: Środa, 27 Czerwca 2007, 21:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Samej audycji nie słyszałem, ale jeśli była mowa o nowym utworze U2 to napewno chodzi o Instant Karmę. U2 nagrało cover piosenki Johna Lennona na potrzeby albumu "Instant Karma", który zawiera utwory Lennona wykonane przez współczesnych arystów. A wszystko to w szczytnym celu - w imie pomocy dla ludności Darfuru.

Tutaj można wysłuchać tego utworu:
http://youtube.com/watch?v=CSrLtbqtBqk

Sam album jest zaś do kupienia m.in. w sklepie internetowym Merlin:
http://www.merlin.com.pl/frontend/browse/product/4,514522.html;jsessio nid=B25B38DF79619A81160C242A04DD3F92.LB1
  
Re: Wszystko o nowym albumie
PostWysłano: Sobota, 26 Stycznia 2008, 19:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Magazyn "Hot Press" donosi, iż nowy album U2 ma mieć swoją premierę w październiku 2008r. smile.gif

Na jednej ze stron hiszpańskich jako datę wydania albumu wskazuje się natomiast 11 listopada 2008r.

Obie daty wydają mi się bardzo realne. Wszystko wskazuje, że U2 zamierza skorzystać z wypróbowanego modelu - nowy album jesienią a trasa koncertowa wczesną wiosną roku następnego.

Strona http://u2tour.de/ donosi natmiast, iż informacja o październikowej dacie premoery albumu pochodzi od Bono i Egde'a. Na albumie napewno znajdzie się kawałek o tytule "No Line on the Horizon".

O powyższym członkowie U2 poinformowali w wywiadzie, który w całości można poczytać tutaj:
http://www.usatoday.com/life/movies/movieawards/sundance/2008-01-21-u2 -sundance_N.htm?loc=interstitialskip/
  
Re: Wszystko o nowym albumie
PostWysłano: Środa, 30 Stycznia 2008, 20:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




W czasie targów MIDEM manager U2 oświadczył, że nowy album zespołu zostanie wydany w październiku 2008.
McGuinness powiedział również, że płyta powstaje we współpracy z producencką parą Brian Eno i Daniel Lanois.

Podobne informacje znalazły się w nowym wydaniu magazynu Hot Press zanim jeszcze potwierdził je Paul McGuinness.


tak tak tak!!!
wspaniale!
i co teraz? w przyszłym roku koncert!
wspaniale, jakoś ten czas leci, mam nadzieję, że to będzie rewelacyjna i ciekawa płyta! *_*
  
Re: Wszystko o nowym albumie
PostWysłano: Środa, 20 Lutego 2008, 15:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Greg27
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4143
Posty: 157


[ Osobista Galeria ]




Witam po bardzo długiej nieobecności. smile.gif

Zaprawdę, nie mogę się doczekać nowego albumu U2. On będzie wielki! Czuję to!
  
Re: Wszystko o nowym albumie
PostWysłano: Piątek, 22 Lutego 2008, 13:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
max4u2
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4975
Posty: 224


[ Osobista Galeria ]




A ja bym po prostu chcial kolejena plyte. I niewazne w jakim bedzie klimacie, wazne zeby byla. i pokocham ja tak bardzo jak pozostale biggrin.gif
  
Re: Wszystko o nowym albumie
PostWysłano: Środa, 09 Kwietnia 2008, 22:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mrówa
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6660
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




http://www.u2-site.com/news/pl/764/najswiezsze,informacje,ze,studia,u2



TAK TAK TAK :D:D:D


Bardzo mnie te informacje ciesza, a najbardziej pewna obietnica cool.gif

czyli w przyszłym roku stadion slaski znowu bedzie red&white biggrin.gif
  
Re: Wszystko o nowym albumie
PostWysłano: Niedziela, 27 Lipca 2008, 20:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lightmyway
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1694
Posty: 203


[ Osobista Galeria ]




Chodzą plotki o tytule nowej płyty: "No Line On The Horizon".
Coś jest na rzeczy, universal zarejestrował takową domenę, ale pamiętamy, że poprzednia płyta przed swoim debiutem miała chyba z 10 różnych tytułów.
Pytanie, czy to ściema jakaś, czy jednak nie? Mnie jakoś ani ziębi, ani grzeje ten tytuł. Ma jedną zaletę - nie ma 15 słów :))
  
Re: Wszystko o nowym albumie
PostWysłano: Wtorek, 28 Listopada 2017, 13:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kitkux
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #8029
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Świetny album:)
  
Wszystko o nowym albumie
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 27 z 27  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010