Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Kantor
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Kantor
PostWysłano: Czwartek, 30 Listopada 2017, 22:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kroplik
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #8011
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




Kantory internetowe są super! Pozwalają na wymianę gotówki w krótkim czasie i to zazwyczaj po korzystniejszym kursie od kantorów stacjonarnych. Kantor online moim zdaniem idealnie sprawdza się w sytuacji, kiedy nie chcemy tracić naszego czasu na osobistą wizytę w celu wymiany walut. Polecam spróbować!
  
Re: Kantor
PostWysłano: Piątek, 16 Marca 2018, 15:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trama
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #8031
Posty: 65


[ Osobista Galeria ]




Jakoś wolę w tradycyjny sposób wymieniać pieniądze.
  
Re: Kantor
PostWysłano: Czwartek, 21 Czerwca 2018, 19:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Padali
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #8045
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




A czemu wolisz tradycyjny sposób? Pewnie nigdy nie wymieniałaś online i wydaje ci się to skomplikowane. A tak nie jest. Ja też miałem jakieś tam opory, ale teraz, jak muszę wymienić pieniądze, to tylko przez kantor online. Tak jest najtaniej i najwygodniej. A co do bezpieczeństwa to takie samo, jak w przypadku bankowości internetowej.
  
Re: Kantor
PostWysłano: Poniedziałek, 27 Sierpnia 2018, 20:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Magdda
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #8057
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Też mi sie wydawało, że wolę tradycyjne kantory, dopóki nie zdecydowałam się na wymianę w kantorze online. Okazało się że kantor online, ma właściwie same zalety, bo jest w nim i taniej, i szybciej i bezpieczniej. Dla mnie to naprawdę wystarczająco dużo powodów, by zrezygnować zupełnie z wymiany w kantorach stacjonarnych.
  
Kantor
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010