Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Wegetarianizm -> Wegetariańskie gazety lub czasopisma
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Wegetariańskie gazety lub czasopisma
PostWysłano: Niedziela, 27 Kwietnia 2008, 10:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Do niedawna w Polsce mieliśmy właściwie tylko "Wegetariański świat", który przed laty czytałem, a potem czytanie zarzuciłem, bo moim zdaniem za dużo tam było "czarów-marów". Teraz na rynku pojawiło się kolejne pismo, czyli Magazyn Vege, reklamujący się niepokojącym sloganem "Nie tylko dla wegetarian". Nie chcąc kupować kota w worku, obejrzałem ich stronę internetową, ale za wiele tam nie ma, ani wybranych artykułów (poza zapowiedziami), ani nawet ich obszernych fragmentów. Zresztą zobaczcie sami:

http://www.vege.com.pl/index.php

W związku z tym na razie nie czuję się wystarczająco zachęcony, żeby pismo kupić, ale dla pewności zapytam jeszcze tu - ktoś, coś?
  
Re: Wegetariańskie gazety lub czasopisma
PostWysłano: Piątek, 15 Grudnia 2017, 20:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trama
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #8031
Posty: 65


[ Osobista Galeria ]




Polecam gazetę Vege, zawsze fajnych gości na okładkę zapraszają, warto :)
  
Wegetariańskie gazety lub czasopisma
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Wegetarianizm

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010