Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Smakosze -> Kawa czy herbata? Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <J@ger> stereotypy
PostWysłano: Poniedziałek, 10 Maj 2004, 16:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




A do kawy wracając, to najlepszą, jaką piłem, kupowałem na południu Francji, w... automatach na stacjach benzynowych. Z cukrem i mleczkiem, pychotka! biggrin.gif
  
Re: <Berger> stereotypy
PostWysłano: Wtorek, 11 Maj 2004, 10:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EB
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #744
Posty: 138


[ Osobista Galeria ]




Muszę się ze wstydem do czegoś przyznać...Piję kawę z mleczkiem i mocno, diabelsko, szatańsko i nie wiem jak to jeszcze powiedzieć słodką... Niektórzy twierdzą, ze piję ulepek, i ze nie jest to już kawą ( to coś)
Otóż sypię każdorazowo 6 łyżeczek cukru do 1 kawusi (niezależnie od rodzaju)
A ponieważ piję około 6 filiżanek( a raczej kubków) dziennie, to nie trzeba być matematykiem, a wychodzi 30 łyżeczek cukru dziennie...

Wiem że to naganne...i godne potępienia...
  
Re: <EB> stereotypy
PostWysłano: Wtorek, 11 Maj 2004, 11:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Cukier swoją drogą, ale sześć kubków kawy dziennie to zagrożenie dla serca!!! shock.gif
  
Re: stereotypy
PostWysłano: Środa, 23 Czerwca 2004, 16:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
nobody
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1140
Posty: 26


[ Osobista Galeria ]




EB : Wtorek, 11 Maj 2004 10:55 :
Otóż sypię każdorazowo 6 łyżeczek cukru do 1 kawusi (niezależnie od rodzaju)
A ponieważ piję około 6 filiżanek( a raczej kubków) dziennie, to nie trzeba być matematykiem, a wychodzi 30 łyżeczek cukru dziennie...

Wiem że to naganne...i godne potępienia...


Nie trzeba być matematykiem... wychodzi 36 łyżeczek cukru dziennie. biggrin.gif
  
Re: Kawa czy herbata?
PostWysłano: Poniedziałek, 09 Października 2017, 20:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grzegorzm
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #8015
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Jeśli kawa, dla mnie tylko bez cukru. :)

Lubię eksperymentować z różnymi kawami. Jeśli chodzi o przyrządzanie to espresso, lungo lub americano. Kupuję raz na dwa tygodnie opakowanie, lubię też wyskoczyć ze znajomymi do dobrej kawiarni. Jeśli będziecie we Wrocławiu, polecam skoczyć do - [reklama]
  
Re: <grzegorzm> Kawa czy herbata?
PostWysłano: Czwartek, 12 Października 2017, 20:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




a reklama jest płatna
  
Re: Kawa czy herbata?
PostWysłano: Czwartek, 04 Stycznia 2018, 11:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
prostefan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7968
Posty: 23


[ Osobista Galeria ]




To i to. Polecam kawę parzoną w kawiarce najlepiej jeszcze jak będzie ona włoska. Jeśli chodzi o herbatę to obowiązkowo musi być zielona.
  
Kawa czy herbata?
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Smakosze

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010