Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Sport i Rekreacja -> Taniec towarzyski
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Taniec towarzyski
PostWysłano: Sobota, 26 Marca 2005, 14:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sylwia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

Użytkownik #1547

[ Osobista Galeria ]

Dlaczego tak mało chłopaków chce tańczyć?? [tuman]

Re: <SyLwIa> Taniec towarzyski
PostWysłano: Sobota, 26 Marca 2005, 15:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

Użytkownik #49

[ Osobista Galeria ]

Bo taniec to sztuka i tańczenie, jeśli się tego robić nie potrafi, to raczej jest nieudolna próba podrygiwania. I nawet jeśli przyjąć, że jest to kurs to jednak nie wszyscy także mają ekshibicjonizm wpisany w naturę i o ile jeszcze potrafią sobie podygać w towarzystwie dobrych znajomych (lub najlepiej z jedną znajomą) to osoby nieznajome krępują i są jednak silnie stresującym czynnikiem. Ale ja oczywiście racji mieć nie muszę, a mój pogląd to tylko racjonalizowanie sobie mojej niechęci do wyjścia na parkiet, rajt? ; >

Re: Taniec towarzyski
PostWysłano: Piątek, 15 Grudnia 2017, 20:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trama
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #8031

[ Osobista Galeria ]

Mężczyźni po prostu wstydzą się tańca:)

PostWysłano: Środa, 10 Stycznia 2018, 23:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trama
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #8031

[ Osobista Galeria ]

To nie chłopcy nie chcą tańczyć tylko tatusiowie nie chcą nauczyć ich tańczyć lub sami nie umieją a to przykre.

PostWysłano: Środa, 11 Kwietnia 2018, 08:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
prostefan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #7968

[ Osobista Galeria ]

Ja nawet nie wiem skąd, ale sam jakoś tak się nauczyłem i nie mam problemu w poprowadzeniu dziewczyn. Co więcej, żadna z nich nie narzekała, że źle tańczę, więc albo faktycznie dobrze mi to wychodzi, albo są miłe i nie krytykują. Ogólnie muszę przyznać, że jednak bardzo lubię poszaleć na parkiecie przy różnych rytmach.

Taniec towarzyski
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Sport i Rekreacja

Strona 1 z 1  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
przedszkole Piłasklep armatura wrocław gajbusy Stuttgartpsycholog Piłakoparka Złotów
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010