Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Plany na wakacje
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Plany na wakacje
PostWysłano: Środa, 16 Marca 2016, 17:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
jagna111
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7924
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Jakie macie plany na wakacje? Ja koniecznie muszę jeszcze raz zobaczyć Islandię. Byłam tam rok temu, ale z tego co przeglądałam organizacje takich podróży w tym roku są jeszcze lepsze planuję wyjazd we wrześniu
  
Re: Plany na wakacje
PostWysłano: Czwartek, 17 Marca 2016, 12:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kerk
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7884
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




No my chcieliśmy jechać teraz na taką objazdówkę po Europie, ale niestety miałem stłuczkę :( Co prawda likwidacja szkody komunikacyjnej dzięki tej firmie z Gliwic i nie będzie mnie nic kosztować, ale mimo wszystko chwilę trzeba czekać i plany nam się posypały ;( a miało być tak pięknie...
  
Re: Plany na wakacje
PostWysłano: Czwartek, 12 Stycznia 2017, 15:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mycha
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7969
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




W jakiej porze roku najlepiej jest lecieć do Islandii? Myślimy się tam wybrać na urlop :-)


_________________________
  
Re: Plany na wakacje
PostWysłano: Środa, 24 Stycznia 2018, 14:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
prostefan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7968
Posty: 23


[ Osobista Galeria ]




Islandia jest cudowna, właściwie przez cały rok. Najlepiej jechać tak, żeby upolować zorzę polarną. Też mi się to bardzo marzy.
  
Re: <prostefan> Plany na wakacje
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Marca 2019, 17:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
satynka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #8078
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




[ciach]
  
Re: Plany na wakacje
PostWysłano: Sobota, 20 Kwietnia 2019, 15:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andzelika
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #8061
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Ja jeszcze ich nie mam. Morze to chyba najlepsza opcja ;)
  
Re: Plany na wakacje
PostWysłano: Niedziela, 21 Kwietnia 2019, 20:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
daria88
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #8081
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Tylko Jurata.
  
Re: Plany na wakacje
PostWysłano: Sobota, 01 Czerwca 2019, 22:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
skyfall
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #8085
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




My tam jezdzimy bardziej w gorskie rejony.
  
Re: Plany na wakacje
PostWysłano: Środa, 07 Sierpnia 2019, 07:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
maciejka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #8059
Posty: 22


[ Osobista Galeria ]




Polecam Bory Tucholskie. Piękne lasy. Przez Bory Tucholskie płyną do Wisły dwie rzeki – Brda i Wda. Pierwsza ma ponad 200 km długości i bardzo urozmaicony bieg. Zaprawieni kajakarze mogą wybierać między górnym odcinkiem, pełnym mielizn i przenosek, a bystrzami w środkowym biegu, które gwarantują wywrotkę. Jesli lubicie kajaki to jest to dla Was idealne miejsce....

Na miejscu warto wypocząć w ośrodku Przystanek Tleń:



Swietny standard i smaczna kuchnia.
  
Re: Plany na wakacje
PostWysłano: Czwartek, 28 Listopada 2019, 16:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
radyslaw
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #8122
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




W tym roku najważniejsze, żeby było wolne w wakacje... a gdzie je spędzę to już drugorzędna sprawa.
  
Re: Plany na wakacje
PostWysłano: Wtorek, 31 Grudnia 2019, 18:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Już zapomniałem czym są wakacje...
  
Re: <EDDY> Plany na wakacje
PostWysłano: Środa, 01 Stycznia 2020, 20:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




to taki wyjatkowy okres w roku kiedy z roboty wychodzisz o czasie
i wracasz codziennie do domu nawet
  
Re: Plany na wakacje
PostWysłano: Piątek, 10 Stycznia 2020, 09:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maciek42
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #8043
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Ja jeszcze nie myślałem nad urlopem, ale chyba wybiorę się w ten weekend w Bieszczady. Nie miałem jeszcze okazji nigdy wejść w góry o tej porze roku i chyba pojadę ze znajomymi. Pogoda ma być przyjazna, więc pewnie się zapakujemy do auta i pojedziemy na dwa dni. Jeśli ktoś również lubi górskie wędrówki, a nie był nigdy w Bieszczadach, to polecam przeczytać sobie ten poradnik clickweek.pl/wedrowki/zaplanuj-podroz/gdzie-najlepiej-pojechac-w-biesz czady/


edit
jeszcze raz i skasuje wszystkie posty
czy nie czekac ?
  
Plany na wakacje
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010