Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Pogorszenie wzroku
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Pogorszenie wzroku
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Grudnia 2017, 16:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
corero
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #8032
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




Ostatnio moja babcia była na badaniach kontrolnych u okulisty i okazało się, że pogorszył się jej wzrok. Niestety oboje nie wiemy, dlaczego się tak stało, ponieważ na nic nie choruje, a kondycji mógłby jej pozazdrościć niejeden młodziak. Orientujecie się może, co może być przyczyną pogorszenia widzenia?
  
Re: Pogorszenie wzroku
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Grudnia 2017, 16:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
happier
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #8030
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




Przypadłość Twojej babci to tzw. starczowzroczność, czyli pogorszenie wzroku na starość. Niestety to jest normalne w jej wieku i nie zatrzymacie tego. Co najwyżej możecie zminimalizować stopień pogorszenia wzroku np. zwiększając dawkę witaminy A w diecie. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o starczowzroczności, to polecam artykuł na stronie [REKLAMA]znajdziecie tam wiele ciekawych informacji na ten temat :)
  
Re: Pogorszenie wzroku
PostWysłano: Środa, 24 Stycznia 2018, 14:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
prostefan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7968
Posty: 23


[ Osobista Galeria ]




To chyba lekarz powinien stwierdzić. Swoja drogą skoro badania zostały wykonane to warto je z kimś skonsultować. W przypadku osób starszych niestety często pojawia się taka sytuacja i jest to nieuniknione.
  
Re: Pogorszenie wzroku
PostWysłano: Środa, 28 Lutego 2018, 12:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
McCawley
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #8004
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




Przecież dość oczywiste i normalne jest to, że z wiekiem poszczególne narządy człowieka przestają pracować tak jak należy - wiadomo to nie od dziś. W przypadku osób starszych chyba najpewniejszym sposobem na poprawienie wzroku, jest codzienne stosowanie okularów. Jeśli babcia nie wie dokładnie jakie szkła powinna mieć w okularach, to niech uda się na badanie, a następnie zamówi coś ciekawego na [ciach]. Ja mam o tyle gorzej, że jestem stosunkowo młody, a w okularach i tak muszę chodzić. Chociaż z drugiej strony, to i tak kwestia przyzwyczajenia. wink.gif
  
Re: Pogorszenie wzroku
PostWysłano: Wtorek, 27 Marca 2018, 07:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
fabio
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #8039
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Najlepiej udaj się na badanie wzroku np. do salonu optycznego[ciach], ja ostatnio go odwiedziłem i okazało się, że będę musiał zmienić soczewki na mocniejsze. Wolicie nosić okulary czy soczewki? Każda z tych możliwości ma swoich zwolenników jak i przeciwników.
  
Pogorszenie wzroku
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010