Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Ulubione rozrywki...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Ulubione rozrywki...
PostWysłano: Środa, 16 Sierpnia 2017, 22:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sylwia4012
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7821
Posty: 28


[ Osobista Galeria ]




Które rozrywki są Waszymi ulubionymi? Na czym najchętniej spędzacie czas? Ja, uwielbiam oglądać filmy. Zazwyczaj, wykorzystuję w tym celu platformę https://movieneo.com/ która wybór filmów ma spory. Czy kiedykolwiek o niej słyszeliście?
  
Re: Ulubione rozrywki...
PostWysłano: Niedziela, 07 Stycznia 2018, 11:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
happier
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #8030
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




Oglądam filmy i czytam książki ;) mój ulubiony gatunek to fantasy ;)
  
Re: Ulubione rozrywki...
PostWysłano: Środa, 24 Stycznia 2018, 13:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
prostefan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7968
Posty: 23


[ Osobista Galeria ]




Ja zdecydowanie wolę aktywnie spędzać czas, zwłaszcza umawiać się ze znajomymi na jakieś rozgrywki np. na tenisa albo squasha. Uwielbiam adrenalinę, a taka możliwość nawet niewinnej rywalizacji w pełni mi to zapewnia. Chyba wszyscy mamy chęć rywalizacji we krwi, można poczytać na ten tematu tutaj http://www.kobiety.pl/lifestyle/dlaczego-rywalizujemy-ze-soba
Nawet niektóre gry planszowe albo komputerowe mogą świetnie się sprawdzić w takim temacie.
  
Re: Ulubione rozrywki...
PostWysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 08:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trama
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #8031
Posty: 65


[ Osobista Galeria ]




Długie spacery, a potem dobra książka. To najlepszy sposób na relaks.
  
Re: Ulubione rozrywki...
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Lutego 2018, 14:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
McCawley
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #8004
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




Ja lubię spędzać czas przede wszystkim na różnych interesujących wydarzeniach, koncertach. W sumie za tydzień wybieram się do Katowic, ponieważ odbędą się tam rozgrywki Intel Extreme Masters, podczas których e-sportowcy zmierzą się ze sobą, grając przeciwko sobie w różne gry. Myślę, że to świetne wydarzenie dla osób, które interesują się wirtualnym światem gier komputerowych. Bilety jeszcze można kupić na [ciach], ale czasu coraz mniej. ;)
  
Ulubione rozrywki...
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010