Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Zakładanie własnej firmy
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Zakładanie własnej firmy
PostWysłano: Wtorek, 31 Października 2017, 16:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
michal29
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #8026
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Hej!

Interesuje mnie zakładanie działalności gospodarczej. Postanowiłem, że w kwestii rozliczania wybiorę biuro rachunkowe online. Chciałbym natomiast upewnić się, co do kolejnych etapów zakładania działalności. Czy ktoś mógłby podrzucić jakiś link w tej kwestii?

Pozdrawiam serdecznie!
  
Re: Zakładanie własnej firmy
PostWysłano: Niedziela, 07 Stycznia 2018, 11:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
happier
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #8030
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




Kupa papierkowej roboty i haczyków.
  
Re: Zakładanie własnej firmy
PostWysłano: Wtorek, 30 Stycznia 2018, 13:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
McCawley
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #8004
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




A mógłbyś napisać, czym firma którą chcesz założyć miałaby się zajmować? W przypadku każdej branży ważne mogą się okazać zupełnie inne kwestie. Sam jestem współwłaścicielem niewielkiego gabinetu fryzjerskiego i według mnie nie ma nic istotniejszego od dobrze przeszkolonego personelu oraz porządnego wyposażenia. Zazwyczaj kupujemy różne urządzenia i kosmetyki w profesjonalnej hurtowni za pośrednictwem [url]ciach[/url]. Napisz coś więcej na temat branży - wtedy dużo łatwiej będzie doradzić.

smile.gif
  
Re: Zakładanie własnej firmy
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Marca 2018, 11:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
krakers
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #8038
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Brawa za odwage poniewaz wiekszosc ludzi nie jest w stanie zainwestowac w takie przedsiewziecie jakim jest wlasna firma. Masz juz jakis konkretny pomysl jakiego typu uslugi czy tez produkty chcesz sprzedawac? W dzisiejszych czasach najprosciej jest cos sprowadzic i sprzedac z dobra marza , nie ma sie co oszukiwac. Kluczem do sukcesu jest dotarcie do jak najwiekszej liczby potencjalnych klientow dlatego tez warto zainwestowac w rozne formy reklamy z naciskiem na ta zwiazana z internetem. Kazdego dnia miliony ludzi czegos szukaja .. trzeba byc tylko odpowiednio widocznym. Oprocz tego nie wiem czy sie orientujesz ale sa platformy sprzedazowe typu Aleo gdzie mozesz dodac swoja oferte. Co ciekawe mozna tam trafic na naprawde powaznych klientow .. zlapiesz 2-3 takich i masz konkretny przeplyw gotowki. Jak przygotowac oferte mozesz dokladniej przeczytaj bezposrednio na ich blogu Szczerze powiedziawszy to nawet jak ktos ma sprawdzony pomysl to bedzie na nim sam zarabial. Z prowadzeniem biznesu bywa niestety roznie, szczegolnie w niestabilnych czasach ekonomii jakich zyjemy. Glowna zasada jaka dziala bedzie popyt-podaz .. takze warto skupic sie na przeprowadzeniu jakiegos badania rynku pod wzgledem zapotrzebowania na uslugi jakie chcemy oferowac potencjalnym klientom. Trzeba oczywiscie starac sie oferowac jak najwyzsza jakosc wzgledem konkurencji oraz inwestowac zarobione pieniadze w rozwoj firmy, a nie wydawac je na rzeczy materialne. Warto tez dodac nas do jakiejs platformy sprzedazowej np. Aleo co zdecydowanie pomoze nam na dluzsza mete. Sam proces jest dokladnie opisany na blogu ktory prowadza - http://blog.aleo.com/jak-sprzedawac-lepiej-z-aleo/ Jesli trafimy na jakichs wiekszych kontrahentow to bedziemy miec zapewniona plynnosc finansowa bez dwoch zdan. Powodzenia!
  
Zakładanie własnej firmy
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010