Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Moj dom- moja twierdza
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Moj dom- moja twierdza
PostWysłano: Piątek, 01 Lutego 2008, 13:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
staniszko
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6934
Posty: 25


[ Osobista Galeria ]




Nigdzie chyba tego tematu nie ma więc wrzucam tutaj:
Jak chcielibyście urządzić (lub może już macie urządzony) swój pokój, mieszkanie, żeby dobrze sie w nim czuć. Ja noszę się z zamiarem poważnych zmian, ale jeszcze poszukuję. chodzi mi na razie po głowie pomysł dość odważny, ale może tylko wg mnie odważny: styl rodem z Indii.
[reklama]
Co myslicie o takich scianach w pokoju?
  
Re: <staniszko> Moj dom- moja twierdza
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Lutego 2008, 14:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kombinat
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7001
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Jak dla mnie świetny pomysł! Osobiście bardzo lubię właśnie wzorki na ścianach itp. Można do tego jeszcze dodać meble w stylu kolonialnym - co prawda drogie, ale warto i na pewno będą pasowały idelanie :)
  
Moj dom- moja twierdza
PostWysłano: Piątek, 17 Października 2008, 10:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
staniszko
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6934
Posty: 25


[ Osobista Galeria ]




A co z tzw. pstryczkami? Czy takie włączniki, jak proponuje Schneider Electric pasują wylącznie do nowoczesnych pomieszczeń? [reklama]
  
Re: Moj dom- moja twierdza
PostWysłano: Sobota, 23 Maj 2009, 22:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
arabica
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7413
Posty: 18


[ Osobista Galeria ]




Ja też bardzo lubię styl orientalny. Tamta tapeta jednak nie spodobała mi się za bardzo. Mój pokój jest raczej tradycyjny, choć jego ogromną zaletą jest wrażenie ciepła i przytulności, jakie budują kolory:) Pod lampami, przy oknie i w kuferku na ziemi mam umieszczone ususzone róże. Na mój gust, bardzo efektownie komponują się z całością wystroju. Jedyne, co nie do końca mi odpowiada, to wieża. Niestety, ma już swoje lata i nie odtwarza zbyt dobrze muzyki. Nie można już na niej słuchać płyt, które stanowią większość moich zbiorów muzycznych. Widziałam jednak dużo wież na electro.pl i warte jest to przemyślenia;)Marki były sprawdzone, a korzyść dodatkowa z dostawy jest bardzo kusząca. Będzie można zaoszczędzić troszkę czasu:)
  
Re: Moj dom- moja twierdza
PostWysłano: Wtorek, 20 Lipca 2010, 12:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marika
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7521
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




no całkiem fajnie to wygląda. ja w swoim pokoju mam jedną bordową ścianę i świetnie to wygląda :)
  
Re: Moj dom- moja twierdza
PostWysłano: Piątek, 18 Maj 2018, 21:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trama
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #8031
Posty: 65


[ Osobista Galeria ]




Ja przede wszystkim cenie meble, które oprócz tego, że eleganckie, są także funkcjonalne. Nie lubię mebli, które mają tylko dobrze wyglądać. Już od jakiegoś czasu szukałam fajnego narożnika do salonu, na których by też goście mogli się w razie czego wygodnie wyspać. I w końcu kupiłam model Areo ze strony - wikimeble.pl. Co prawda musiałam troszkę na niego poczekać, bo firma wykonuje meble tapicerowane na zamówienie, ale warto było.
  
Re: Moj dom- moja twierdza
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Maj 2018, 10:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
McCawley
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #8004
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




Ludzie zamiast zwyczajnych farb, czy tapet, stosują coraz częściej eleganckie fototapety, które w wielu miejscach prezentować się mogą naprawdę bardzo dobrze. Wybór takich produktów jest całkiem spory, szczególnie w sklepie [ciach]. Fototapety wykonane są z materiałów całkowicie bezpiecznych dla ludzkiego organizmu, więc nie trzeba się obawiać choćby o dzieci.

smile.gif
  
Re: Moj dom- moja twierdza
PostWysłano: Sobota, 24 Listopada 2018, 00:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gaduła
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #8072
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




A ja specjalnie nie przepadam ani za fototapetami, ani za tapetami w ogóle. Te wszystkie wzorki jakoś to dla mnie mało męskie. Wolę jednokolorową farbę na ścianach. Teraz przyszło mi się ożenić i kupić dom pod Warszawą [zupelnie niepotrzebna reklama] Sporo oszczędzałem, żeby to marzenie mogło się ziścić. Chcemy z żoną pomalować na jeden kolor przewodni i później dodać akcenty kolorystyczne na poszczególnych ścianach żeby nie było za nudno. Co myślicie o takim rozwiązaniu? W ogóle żona upiera się na założenie monitoringu, ale moim zdaniem to już przesada!
  
Re: Moj dom- moja twierdza
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Lutego 2019, 21:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
satynka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #8078
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Na pewno każdy z nas dobrze się czuje w domu czystym, prawda? Dlatego przede wszystkim trzeba zadbać o ład i porządek w swoim domu. Ja staram się o każdy aspekt mojego mieszkania dbać. Nawet ostatnio rozglądałam się za płynem, który usunie osad z prysznica i udało się. O to on [reklama]. Wkrótce go kupię.
  
Moj dom- moja twierdza
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010