Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Sala konferencyjna w woj. Dolnośląskim - wybór
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Sala konferencyjna w woj. Dolnośląskim - wybór
PostWysłano: Wtorek, 24 Lipca 2018, 13:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kacper32
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #8051
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Witam,
Potrzebuje Waszej pomocy w wyborze odpowiedniej sali konferencyjnej na terenie woj. Dolnośląskiego, ponieważ organizujemy duże szkolenie firmowe dla handlowców, a główna siedziba firmy mieści się we Wrocławiu. Czy możecie mi doradzić gdzie szukać dobrze przygotowanych miejsc na tego typu wydarzenia oraz na które miejsca warto zwrócić szczególną uwagę?
  
Re: Sala konferencyjna w woj. Dolnośląskim - wybór
PostWysłano: Wtorek, 24 Lipca 2018, 13:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
GrzegorzW
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #8052
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




No to mam nadzieję, że wszystko uda się "spiąć" i wyjdzie Wam to tak jak sobie zaplanowaliście. Dużą rolę oczywiście odegra w tym pewnie prowadzący i też przygotowanie sali oraz ogólne przystosowanie warunków dla osób szkolonych. Ja mam dla Ciebie pewną pomoc, ponieważ nie podam konkretnego miejsca ale za to czytałem nie tak dawno ciekawy artykuł gdzie został poruszony temat wyboru sali konferencyjnej i masz go tutaj kspp.org.pl z tego co widzę jest tez podany link, gdzie będziesz mógł znaleźć wiele takich miejsc z dokładnym opisem :)
  
Sala konferencyjna w woj. Dolnośląskim - wybór
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010