Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Prezent komunijny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Prezent komunijny
PostWysłano: Czwartek, 19 Kwietnia 2018, 11:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trama
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #8031
Posty: 65


[ Osobista Galeria ]




Słuchajcie, co kupujecie swoim dzieciom lub chrześniakom na komunię? W maju siostrzenica będzie w maju przyjmowała pierwszą komunię a ja jeszcze nie mam prezentu. Nie musi to być nic wielkiego bo jestem tylko ciocią. Myślałam o takim jednym komplecie ze sklepu otozegarki.pl, w którym jest biały zegareczek i bransoletka. Co myślicie?
  
Re: <trama> Prezent komunijny
PostWysłano: Czwartek, 19 Kwietnia 2018, 15:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
McCawley
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #8004
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




Wszystko fajnie, tylko dlaczego ten zegarek akurat ma być biały? Rozumiem, że jest to ważny dzień w życiu dziecka, ale taki prezent powinien być pamiątką na długi czas. Wątpię by dziecko chętnie chodziło w białym zegarku. Tak w ogóle, to andreahurt.p dostać dzisiaj można w bardzo wielu różnych kolorach. Znaleźć więc można coś naprawdę eleganckiego.

smile.gif
  
Re: Prezent komunijny
PostWysłano: Niedziela, 29 Lipca 2018, 16:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sori
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #8054
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




To już nie jest standardem że dziewczynka ma dostać biały, a chłopiec czarny. Teraz jest taki wybór w zegarkach że czas odejść od tego stereotypu. Zerknijcie sobie tutaj e-watches.pl to są najmodniejsze marki, warto coś spośród nich wybrać
  
Prezent komunijny
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010