Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> Lakiery do paznokci
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Lakiery do paznokci
PostWysłano: Niedziela, 09 Września 2018, 22:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andzelika
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #8061
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Jakich lakierow do paznokci uzywacie na codzien kolezanki? Teraz jest tak duzy wybor az sama nie wiem co sie zdecydowac poniewaz docieraja do mnie sprzeczne informacje z tego zakresu. Postanowilam poczytac bardziej wiarygodne blogi (sadzac po komentarzach uzytkowniczek) i tam najczesciej polecane sa lakiery hybrydowe. Cechuja sie one najdluzsza wytrzymaloscia na scieranie - podobno jedno malowanie wystarcza spokojnie na ponad dwa tygodnie. Drugi plus to duzy wybor kolorow ktore sa bardzo wyraziste. Takze przymierzam sie do skorzystania z oferty Indigo Nails Jesli macie wyrobione zdanie na ten temat to prosze sie nim podzielcie. Pozdrawiam
  
Re: Lakiery do paznokci
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Lipca 2019, 13:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Jusjos
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #8077
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Hybrydy są bardzo wytrzymałe, trzeba tylko trochę wprawy w ich nakładaniu. No i musisz mieć bazę, top i dobrą lampę. Jak szukasz czegoś na początek to polecam ten zestaw do hybryd:Masz w nim wszystko co będzie Ci potrzebne do rozpoczęcia przygody z hybrydami ;). W tym sklepie masz też duży wybór kolorów lakierów - na pewno coś Ci się spodoba. Sama używam lakierów Provocater od dłuższego czasu i jestem z nich bardzo zadowolona
  
Re: <Jusjos> Lakiery do paznokci
PostWysłano: Poniedziałek, 16 Września 2019, 10:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
meluzy
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #8092
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




świetny temat
  
Re: <meluzy> Lakiery do paznokci
PostWysłano: Poniedziałek, 16 Września 2019, 20:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




bo ?
  
Re: <J@ger> Lakiery do paznokci
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Października 2019, 15:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Bo jak wymyślą lakier który pozwoli mi obciąć paznokcie bez moczenia przez dwie godzinny w occie, to sam zacznę malować. Byle bezbarwny był lol.gif
  
Lakiery do paznokci
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010