Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Przepisy kulinarne
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Przepisy kulinarne
PostWysłano: Poniedziałek, 10 Września 2018, 11:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andzelika
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #8061
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Ostatnimi czasy bardzo mocno zainstersowalam sie gotowaniem we wlasnym zakresie. Niestety jedzenie samych przygotowanych wczesniej produktow - dzkie obrobce termincznej nie jest dobrym pomyslem .. przez to tylko odkladaja sie dodatkowe oponki, a to nie bardzo mi odpowiada. Moje poszukiwania rozpoczelam od roznych blogow kulinarnych na ktorych bardziej byly porady od strony technicznej .. samych przepisow jak na lekarstwo. Dopiero na uwielbiam.pl odnalazlam to czego szukalam. Serwis dziala na zasadzie wrzucania przez uzytkownikow swoim wlasnych przepisow. W ten sposob baza powieksza sie kazdego dnia co daje szersze pole do popisu :)
  
Re: Przepisy kulinarne
PostWysłano: Piątek, 14 Września 2018, 14:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
McCawley
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #8004
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




Co mi po serwisie, na którym może i jest dużo przepisów, ale o wątpliwej jakości? confused.gif

Sam czasami staram się coś do jedzenia przygotować, ale jeśli już potrzebuję przepisów, to wolę szukać ich na sprawdzonym blogu Wygodnej Diety - [url]ciach[/url]. Przepisy są naprawdę ciekawe i przemyślane, więc jeśli nie ma ktoś pomysłu na smaczne dietetyczne danie, to jak najbardziej warto wypróbować.

smile.gif
  
Przepisy kulinarne
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010