Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> jakie soczewki?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
jakie soczewki?
PostWysłano: Sobota, 22 Września 2018, 16:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
asia333
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #8062
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




witam,
mam zamiar kupić soczewki, tylko zastanawiam się jakiej marki. Dotychczas nie nosiłam soczewek, gdyż nie wiedziałam, że mam wadę wzroku. Wczoraj jednak byłam u okulisty i dowiedziałam się, że muszę nosić okulary lub soczewki. Bez wahania zadecydowałam, że wolę soczewki. Znacie jakieś dobre firmy soczewek?
Mój okulista zalecał soczewki marki [ciach]

[edit]
reklama jest płatna ...
  
Re: jakie soczewki?
PostWysłano: Środa, 03 Października 2018, 20:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
wrakpl
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #8069
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Po dobór soczewek najlepiej iść do specjalisty. My z synkem byliśmy w Kids Clinic i nam pani doktor doradziła odpowiednie oczywiście po wcześniejszym badaniu. Na następną wizytę idziemy z badaniem usg stawu biodrowego [url]reklama[/url] trzymajcie kciuki żeby poszło po naszej myśli ;)
  
Re: jakie soczewki?
PostWysłano: Środa, 07 Sierpnia 2019, 07:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
maciejka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #8059
Posty: 22


[ Osobista Galeria ]




Cena jest zależna tutaj od marki, którą wybierzesz oraz klasy soczewek – im bardziej nowoczesna generacja, tym soczewki są droższe, jednak zarazem bezpieczniejsze i wygodniejsze. A moim zdaniem nie warto na tym oszczędzać z uwagi na to, ze nosimy je na oczach. Często im więcej soczewek jest w opakowaniu, tym niższą mają cenę.

W celu wyboru polecam wybrać się do salonu optycznego w którym powinni dopasować Ci soczewki do Twojej wady wzroku.
  
jakie soczewki?
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010