Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo -> Czy polecicie konto bankowe w banku
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Czy polecicie konto bankowe w banku
PostWysłano: Niedziela, 30 Września 2018, 10:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
maciejka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #8059
Posty: 22


[ Osobista Galeria ]




Czy opłaca się wybrac konto bankowe w Banku, ze zwrotem 5% wydatków kartą debetową??Konto jest za 0zł ale tylko wtedy kiedy kiedy będzie wpływać na nie wpływać wynagrodzenia.

Ma ktoś może to konto??
  
Re: <maciejka> Czy polecicie konto bankowe w Alior banku
PostWysłano: Niedziela, 30 Września 2018, 17:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




wystarczy poczytać regulamin
szczególnie sekcje małym drukiem czyli wyłączenia
  
Re: Czy polecicie konto bankowe w Alior banku
PostWysłano: Wtorek, 02 Października 2018, 08:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
humicz
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #8058
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




Nie jest to jakies super konto. Płacisz za kartę miesięcznie 5 zł. Zwolnienie z opłaty: dokonanie transakcji kartą za min. 300 zł Nie jest to niby duża kwota a trzeba sie jednak pilnować.

A jaki jest sens skoro jest mozliwośc założenia sobie konta w banku, który oferuje konto zupelnie darmowe. Takie jest konto w innym banku
0 zł prowadzenie konta
0 zł przelewy do innych banków
darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
oraz darmowa karta

Poczytaj sobie opinie tutaj:
https://www.wosp.org.pl
  
Re: Czy polecicie konto bankowe w Alior banku
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Grudnia 2021, 04:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Devil93
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #8067
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Niestety, ale ja w tej kwestii nie mam doświadczenia. Dostałam odpowiednie konto razem z założeniem firmy, więc wyboru dużego nie było. Ogólnie sprawdzam też, jakie mam możliwości, by zmienić księgową. Nie jestem zadowolona z usług, jakie otrzymałam w pakiecie. Co myślicie, by poprosić biuro rachunkowe z Gdańska o pomoc?

[edit]
reklama jest platna
  
Czy polecicie konto bankowe w banku
Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010