Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Opony - na co zwracać uwagę?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Opony - na co zwracać uwagę?
PostWysłano: Piątek, 20 Lipca 2018, 11:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
corero
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #8032
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




Wydaje mi się, że powinniśmy zwracać uwagę na drobne rzeczy. Np. na opony. Wyobrażacie sobie jazdę na niesprawnych oponach? Masakra… Ja jeździłem na takich niby “do wszystkiego”. Zimą ledwo uszedłem z życiem - wpadłem w poślizg przy 40km/h… Na prostej. To naprawdę żenujące. Teraz korzystam z produktów od continental i czuje się o wiele bardziej komfortowo. Różnica jest ogromna.
  
Re: Opony - na co zwracać uwagę?
PostWysłano: Wtorek, 04 Września 2018, 17:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lolrens
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #8060
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Z pewnoscia na dobra przyczepnosc.
  
Re: Opony - na co zwracać uwagę?
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Listopada 2018, 18:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gaduła
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #8072
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Też kiedyś poważnie zastanawiałem się nad oponami wielosezonowymi, ale ostatecznie zrezygnowałem z tego pomysłu. Właśnie z tego powodu co Ty. Słyszałem o wpadaniu w poślizg szczególnie na błocie pośniegowym. Warto wybrać dobre opony zimowe. Ja postawiłem uniroyal. Na ich stronie można przeczytać dodatkowe przydatne artykuły [reklama] W każdym wieku warto się dokształcać.
  
Opony - na co zwracać uwagę?
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010