Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Kantor
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Kantor
PostWysłano: Piątek, 01 Grudnia 2017, 01:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kroplik
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #8011
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




Moim zdaniem najlepszym kantorem na rynku jest gieldawalut.com która oferuje bardzo przyjemne kursy walutowe oraz bezpieczeństwo zapewniane dzięki m.in. weryfikacji sms. Dzięki temu nawet jeśli ktoś włamie nam się na konto, pieniądze będą i tak bezpieczne, ponieważ wszystko musi być przez nas zatwierdzone.
  
Re: Kantor
PostWysłano: Poniedziałek, 27 Sierpnia 2018, 21:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Magdda
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #8057
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Praktycznie każdy kantor online, ma obecnie dobre zabezpieczenia i ceny zdecydowanie niższe niż kantory stacjonarne. Ale oczywiscie zawsze przed wymianą warto porównać kilka ofert, żeby wybrać najkorzystniejsza opcję. Ja tak zawsze robie i naprawdę na tym sporo oszczędzam.
  
Re: Kantor
PostWysłano: Środa, 28 Listopada 2018, 23:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gracja
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #8073
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Ja bardzo polubiłam przewalutowania w Pluskantor.pl, za to że realizuje je tak szybko- zawsze od ręki, przez całą dobę. Jest w pełni zautomatyzowany ale to nie przeczy zarazem temu że z obsługą bez problemu można się skontaktować telefonicznie i przez czat online.
  
Kantor
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010