Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia -> Co zdobi kobietę?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Co zdobi kobietę?
PostWysłano: Czwartek, 08 Czerwca 2006, 21:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Witam... jestem w tym wielce szanownym gronie nowa, a już mam pytanie. ;-)

Jak myślicie? Co najbardziej zdobi kobietę? Chodzi o urodę, cechy charakteru... co tylko chcecie. :)))

Słyszałam, że kobietę zdobią trzy rzeczy: fryzura, torebka i buty! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Co o tym sądzicie? smile.gif
  
Re: <little_wild_girl> Co zdobi kobietę?
PostWysłano: Czwartek, 08 Czerwca 2006, 21:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pipi
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #582
Posty: 88


[ Osobista Galeria ]




...to nie kobietę tylko tanią międzymiastową...
  
Re: Co zdobi kobietę?
PostWysłano: Czwartek, 08 Czerwca 2006, 22:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Słyszałam, że kobietę zdobią trzy rzeczy: fryzura, torebka i buty! biggrin.gif.......


A ja slyszalam, ze te trzy rzeczy plus do tego ladne dlonie swiadcza o kobiecie zadbanej. A to cos troche innego, niz "ozdoba"... wink.gif
  
Re: Co zdobi kobietę?
PostWysłano: Czwartek, 08 Czerwca 2006, 23:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cezar
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4560
Posty: 733


[ Osobista Galeria ]




kobietę zdobi "TO COŚ"! kropka!
dobranoc
  
Re: Co zdobi kobietę?
PostWysłano: Czwartek, 08 Czerwca 2006, 23:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bombel
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3923
Posty: 1019


[ Osobista Galeria ]




cezar :
kobietę zdobi "TO COŚ"! kropka!
dobranoc


a jak jakaś tego czegoś nie ma to co?? shock.gif
  
Re: Co zdobi kobietę?
PostWysłano: Czwartek, 08 Czerwca 2006, 23:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Anka S
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4443
Posty: 92


[ Osobista Galeria ]




Bombel :
[..]



a jak jakaś tego czegoś nie ma to co?? shock.gif





to może i lepiej dla niej...
  
Re: Co zdobi kobietę?
PostWysłano: Piątek, 09 Czerwca 2006, 10:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ania Es
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4838
Posty: 167


[ Osobista Galeria ]




Ja myślę, że w dużej mierze ładna cera. Wtedy także makijaż (jeśli już ma być), to zrobiony tak, że go nie widać, że tylko podkreśla urodę a nie ją zmienia. Bo tapeta jest przerażająca....przykładowo widzi facet kobitkę całą wypudrowaną, to nie ma bata żeby się nie przeraził co pod tym jest :D.
  
Re: Co zdobi kobietę?
PostWysłano: Sobota, 10 Czerwca 2006, 08:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




Ja myślę, że przede wszystkim naturalność. Kobieta musi być zadbana i elegancka... Więc ja spieszę do fryzjera wink.gif wink.gif
  
Re: Co zdobi kobietę?
PostWysłano: Czwartek, 17 Sierpnia 2006, 15:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Doty
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4521
Posty: 589


[ Osobista Galeria ]




cezar :
kobietę zdobi "TO COŚ"! kropka!
dobranoc


Nie kropka tylko "i"
" To coś" i miłość!!
  
Re: Co zdobi kobietę?
PostWysłano: Piątek, 16 Listopada 2007, 21:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
staniszko
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6934
Posty: 25


[ Osobista Galeria ]




Wg mnie najlepsza ozdoba kobiety to: wspaniałe wnętrze, którym promienieje, ten blask w oczach, a kiedy już ją macie: piękna dyskretna biżuteria i bielizna (kupiłam właśnie komplecik Mistique, prawda, że uroczy?), lol.gif jak na załączonym obrazku
  
Re: Co zdobi kobietę?
PostWysłano: Sobota, 27 Lutego 2010, 21:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
CezaryZG
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3690
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




męski punkt widzenia - a prawie same babeczki dyskutują... Kobietę drogie Panie zdobi kobiecość właśnie ;)
  
Re: <CezaryZG> Co zdobi kobietę?
PostWysłano: Niedziela, 28 Lutego 2010, 09:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Powiedz proszę co rozumiesz przez pojęcie "kobiecość".
  
Re: Co zdobi kobietę?
PostWysłano: Piątek, 08 Kwietnia 2011, 21:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bakalinkaa
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7565
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




czasem sprzątam. Marek D.
  
Re: <bakalinkaa> Co zdobi kobietę?
PostWysłano: Czwartek, 14 Kwietnia 2011, 09:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Nie lubię krypciarzy, ale krypciarze, którzy nawet nie potrafią swojej krypciochy przemycić w inteligentny sposób, to już dno... crazy.gif
  
Re: Co zdobi kobietę?
PostWysłano: Czwartek, 16 Czerwca 2011, 19:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bezkropki
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7605
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Witam ciepło to mój pierwszy post na forum.

Nie wiem czy pytanie, co zdobi kobietę ma sens, ale jest zastanawiające. Trochę też uwłacza panom chyba. :) Ot takie wolne myśli.

Bo jaki jest cel tego zdobienia. By zauważyli mnie wszyscy? Ci inni? Czy ten na którym mi zależy?

Czy może chcę pokazać siebie po prostu, w jakiś sposób wyrazić. A to, że spodobam się komuś... Czym bardziej będę naturalna, tym jest większa szansa, że spodobam się komuś o podobnych wartościach.

Zrobiono ciekawe badania. Zapach kobiet biorących pigułki antykoncepcyjne zmieniał się, przez co interesowali się nimi nie ci panowie, którzy powinni, związki przeżywały trudności w posiadaniu dziecka i też w dogadaniu się. No to oczywiście pewnie nie tylko to. Ale ...

Więc chyba raczej mam stanowisko, jestem, dbam o siebie, ale nie włożę ubrania, czy ozdób, które nie są w zgodzie ze mną, bo po pierwsze nie mam na to ochoty, a po drugie jeszcze zainteresuje się ktoś kto zwraca uwagę nie na to co ja ;)

Pozdrawiam ciepło, fajnie ze istnieje takie forum eusa_clap.gif
  
Re: <Bezkropki> Co zdobi kobietę?
PostWysłano: Wtorek, 21 Czerwca 2011, 18:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Fajnie, tylko czemu piszesz kursywą? Tudzież italikiem, mniejsza o nazewnictwo.
  
Re: Co zdobi kobietę?
PostWysłano: Wtorek, 22 Grudnia 2015, 10:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
koala
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7871
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




Według mnie kobieta musi mieć makijaż, a do tego jej ozdoba jest oczywiście fajne ubranie i fryzura no i to coś. Co tu dożo komentować. Taka jest prawda...
  
Re: <Devil93> Co zdobi kobietę?
PostWysłano: Środa, 06 Lutego 2019, 23:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Kobietę zdobi wszystko to, co jej nie zdobi! I nie mam tu na myśli brudnych nóg czy cuchnącego bobra.
  
Co zdobi kobietę?
Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010