Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Sport i Rekreacja -> Taniec towarzyski
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Taniec towarzyski
PostWysłano: Sobota, 26 Marca 2005, 14:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sylwia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1547
Posty: 374


[ Osobista Galeria ]




Dlaczego tak mało chłopaków chce tańczyć?? [tuman]
  
Re: <SyLwIa> Taniec towarzyski
PostWysłano: Sobota, 26 Marca 2005, 15:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Bo taniec to sztuka i tańczenie, jeśli się tego robić nie potrafi, to raczej jest nieudolna próba podrygiwania. I nawet jeśli przyjąć, że jest to kurs to jednak nie wszyscy także mają ekshibicjonizm wpisany w naturę i o ile jeszcze potrafią sobie podygać w towarzystwie dobrych znajomych (lub najlepiej z jedną znajomą) to osoby nieznajome krępują i są jednak silnie stresującym czynnikiem. Ale ja oczywiście racji mieć nie muszę, a mój pogląd to tylko racjonalizowanie sobie mojej niechęci do wyjścia na parkiet, rajt? ; >
  
Re: Taniec towarzyski
PostWysłano: Piątek, 15 Grudnia 2017, 20:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trama
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #8031
Posty: 65


[ Osobista Galeria ]




Mężczyźni po prostu wstydzą się tańca:)
  
Re: Taniec towarzyski
PostWysłano: Środa, 10 Stycznia 2018, 23:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trama
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #8031
Posty: 65


[ Osobista Galeria ]




To nie chłopcy nie chcą tańczyć tylko tatusiowie nie chcą nauczyć ich tańczyć lub sami nie umieją a to przykre.
  
Re: Taniec towarzyski
PostWysłano: Środa, 11 Kwietnia 2018, 08:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
prostefan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7968
Posty: 23


[ Osobista Galeria ]




Ja nawet nie wiem skąd, ale sam jakoś tak się nauczyłem i nie mam problemu w poprowadzeniu dziewczyn. Co więcej, żadna z nich nie narzekała, że źle tańczę, więc albo faktycznie dobrze mi to wychodzi, albo są miłe i nie krytykują. Ogólnie muszę przyznać, że jednak bardzo lubię poszaleć na parkiecie przy różnych rytmach.
  
Re: Taniec towarzyski
PostWysłano: Sobota, 20 Kwietnia 2019, 15:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andzelika
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #8061
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Pewnie staraja sie byc mile i tyle w temacie lol.gif
Swoja droga to taniec ma wiele pozytywnych wlasciwosci.
  
Re: Taniec towarzyski
PostWysłano: Niedziela, 21 Kwietnia 2019, 20:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
daria88
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #8081
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Moim zdaniem trzeba sobie znalezc w zyciu jakas pasje. Dla wielu osob staje sie nia nauka tanca .. nie ma sie co dziwic poniewaz przez ostatnie lata stal sie dosc popularny. Z jednej strony mozna powiedziec, ze za sprawa programow rozrywkowych .. z drugiej to szukanie blizszego kontatku z drugim czlowiekiem. Kiedys czytalam artykul na temat tego, ze wiele par powstaje w takich miejscach jak szkola tanca. Sama mam znajoma ktora poznala swojego przyszlego meza w takich okolicznosciach :) To nie jedyny plus bo jest ich cala masa. Przede wszystkim taniec moze posluzyc jako swietne narzedzie do wyrobienia sobie kondycji. Sama nauka krokow wymaga takze dobrej synchronizacji ruchow oraz dostosowania ich do tempa muzyki. Mozna powiedziec .. to takie polaczenie treningu umyslu i ciala. Mile widziana jest takze dyscyplina, szczegolnie gdy uczymy sie bardziej skomplikowanych rodzajow tanca. Podstawa jest nie poddawac sie pomimo wszystkich wyzwan jakie na nas czekaja. Jesli chodzi o kurs tanga kraków to musisz poszukac opinii na wlasna reke. W przejrzanych kilku pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania .. dobrze prezentuje sie bravotango.pl A nie masz moze na jakims portalu spolecznosciowym znajomych uczeszczajacych na takie zajecia?
  
Re: Taniec towarzyski
PostWysłano: Środa, 03 Lipca 2019, 12:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
compay
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #8089
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Bo większość mężczyzn się wstydzi i uważa taniec towarzyski za zbyt mało męski... no cóż
  
Re: <compay> Taniec towarzyski
PostWysłano: Czwartek, 04 Lipca 2019, 20:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




tez cie witamy
  
Taniec towarzyski
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Sport i Rekreacja

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010