Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Joga -> pytania i odpowiedzi, porady, dyskusje teoretyczne związane z treningiem w Idź do strony 1, 2, 3 ... 37, 38, 39
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <q0q0q0> pytania i odpowiedzi, porady, dyskusje teoretyczne związane z treningiem w
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Października 2019, 14:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Jestem zatwardziałym ateistą i antyklerykałem, nota bene moim najlepszym przyjacielem jest katolik przedsoborowy. Zapraszam na oddział onkologii. Wygłoś tam swoje brednie. NIe szanujesz cudzych poglądów tudzież wierzeń, znaczy że nie szanujesz ludzi.
  
Re: pytania i odpowiedzi, porady, dyskusje teoretyczne związane z treningiem w
PostWysłano: Wtorek, 22 Października 2019, 00:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
q0q0q0
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2834
Posty: 229


[ Osobista Galeria ]




Kolego Marek D. - ale do kogo ty wygłaszasz te żale? Ja też nie byłem w 1974 na tym przedstawieniu, ale wystarczy przeczytać opis w wikipedii; streściłem to najkrócej jak się da. Ale jeśli Modest chce mogę to dokładniej wyłusćić jak to widzę. To co Marek powiedziałeś: ktoś ma złe zamiary i złe intencje i za wszelką cenę chce innym dowalić; ale nie robi tego wprost tylko 'ubiera' to w szaty sztuki. Punktem wyjścia do takich przedstawień jest nienawiść. Dobrze jest mieć wroga bo wtedy 'sztuka' nabiera wiatru w żagle. A słowa Modesta że mi odpierdala traktuję jak komplement bo ja tym gównem się nie podjarałem.
  
Re: pytania i odpowiedzi, porady, dyskusje teoretyczne związane z treningiem w
PostWysłano: Sobota, 26 Października 2019, 18:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
adrriasz
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #8098
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




hejka
  
Re: pytania i odpowiedzi, porady, dyskusje teoretyczne związane z treningiem w
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Października 2019, 14:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andriuwer
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #8100
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




hejka
  
Re: <q0q0q0> pytania i odpowiedzi, porady, dyskusje teoretyczne związane z treningiem w
PostWysłano: Czwartek, 31 Października 2019, 17:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Jak na mój gust to przywaliłeś personalnie.A jak się odwołujesz do jakiegoś cytatu należy podać źródło. Wtedy nie ma nieporozumień. A a i tak uważam że pewnych kwestiach nie należy przesadzać z wulgaryzmem.
  
Re: pytania i odpowiedzi, porady, dyskusje teoretyczne związane z treningiem w
PostWysłano: Poniedziałek, 11 Listopada 2019, 20:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aroncwen
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #8111
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




hejka
  
Re: <aroncwen> pytania i odpowiedzi, porady, dyskusje teoretyczne związane z treningiem w
PostWysłano: Środa, 13 Listopada 2019, 02:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
modest
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #227
Posty: 1284


[ Osobista Galeria ]




hejka
  
pytania i odpowiedzi, porady, dyskusje teoretyczne związane z treningiem w
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Joga

Strona 39 z 39  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010