Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Chłodzenie -> jakie zapinki przy przesiadce na nową platformę (AMD--->Intel, ati->g
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
jakie zapinki przy przesiadce na nową platformę (AMD--->Intel, ati->gf8800)
PostWysłano: Poniedziałek, 10 Września 2007, 18:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
vowthyn
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6904
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Witam wszystkich, to mój pierwszy post na tym forum.

Piszę, ponieważ mam problem z WC przy zmianie platformy. Pisałem już w tej sprawie do sklepu MCS, ale nie dostałem żadnej odpowiedzi. Może tutaj ktoś będzie umiał mi doradzić. Otóż ostatnio przesiadłem się na następujący sprzęt:
C2D E7650 na LGA 775
MSI P35 Neo F
Leadtek GF 8800GTS

Póki co jadę na stockowym chłodzeniu powietrznym, jak najszybciej chciałbym to zmienić. Posiadam bloki, którymi chłodziłem poprzedni zestaw:

na CPU(Athlon XP) - Crystal C3
na GPU(Radeon 9800pro) - Abadon GPU full
na chipsecie (Epox 8rda3ipro) - Abadon full

Chciałem zapytać jakie dokładnie zapinki powinienem kupić w MCS, aby te bloki dopasować do nowego sprzętu. O ile z CPU nie mam większych wątpliwości, bo TO: http://mcs.pc.pl/produkt1771.html wydaje się być odpowiednim rozwiązaniem, o tyle z GPU i chipsetem jest większy problem, bo nie widzę w ofercie nic, co pasowałoby na serię GF8xxx. Mam nadzieję że jednak uda się to jakoś dopasować. Będę wdzięczny za wszystkie rzeczowe odpowiedzi, najlepiej z linkami do konkretnych produktów.
pozdrawiam
  
Re: jakie zapinki przy przesiadce na nową platformę (AMD--->Intel, ati->g
PostWysłano: Wtorek, 21 Października 2008, 10:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
muminek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #36
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




Hejka :) Jam mam podobny problem:) Przesiadłem się z ATHLONA 64 na Core 2 Duo i grafe z X850XT na radka 4850.

Także licze na pomoc :)

bloki X2P i Abadon GPU
  
Re: jakie zapinki przy przesiadce na nową platformę (AMD--->Intel, ati->g
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Października 2019, 17:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
witamin
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #8101
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Witam serdecznie wszystkich
  
Re: <witamin> jakie zapinki przy przesiadce na nową platformę (AMD--->Intel, ati->g
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Października 2019, 21:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




wysyp botow i od razu tytuł "łopaty miesiąca"
za 11 letnie wykopalisko
  
Re: <J@ger> jakie zapinki przy przesiadce na nową platformę (AMD--->Intel, ati->g
PostWysłano: Czwartek, 31 Października 2019, 20:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




I tu się z tobą zgadzam i co do wykopaliska i co do kombinacji z wymianą platformy. Teraz się wywala i kupuje nowe. No chyba że tak ja i mnie podobni potrafią tworzyć z giełdowych używek. Ja poskładałem przyzwoitego della z tzrech kompów które wziąłem ze śmietnika wyrzucając śmieci. A ile danych ludzie zostawiają wystawiając kompa dla złomiarzy, to idzie klęknąć przed niewiedzą i głupotą :)
  
Re: <Marek D.> jakie zapinki przy przesiadce na nową platformę (AMD--->Intel, ati->g
PostWysłano: Piątek, 01 Listopada 2019, 20:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




dlatego u mnie w robocie wszytskie ale to wszystkie dyski ida do mielarki.
nawet nowe jawne i rokujace
degaus a potem mielarka
z takich puzli to nikt juz nic nie uloży
nawet ABW :D
  
Re: <J@ger> jakie zapinki przy przesiadce na nową platformę (AMD--->Intel, ati->g
PostWysłano: Piątek, 01 Listopada 2019, 22:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Ja po znajomości odzyskuje dane z uszkodzonych partycji, a że przy okazji pojawiają się usunięte pliki np po formatowaniu dysku, to muszę trzymać twarz pokerzysty oddając odzyskany materiał :D
  
jakie zapinki przy przesiadce na nową platformę (AMD--->Intel, ati->g
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Chłodzenie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010